Turistik Karaelmas Turizm Ekspresi 12 Nisan'da ilk seferlerine başlıyor Turistik Karaelmas Turizm Ekspresi 12 Nisan'da ilk seferlerine başlıyor

Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz, Ömer Selim Alan'a övgü dolu sözler sarf ederek "Senin en sevdiğim davranışın ne biliyor musun. Seni hep aradığım zaman cevap veriyorsun. Yani telefonuna çıkmayan adamın peşinden gitmeyeceksin" dedi. 

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Dr. Ömer Selim Alan'a Şehit Aileleri Derneği ziyaretinde; AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi, Ülkü Ocakları Başkanı Gökmen Karali ve MHP Kadın Kolları Başkanı Sebahat Altunkaya ve Gençlik Kolları katıldı. 

YORULMAZ: GÜZEL İŞLER İÇİN ZONGULDAK'TA BİR DÖNEM DAHA SİZE İHTİYACIMIZ VAR" 

Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz, ziyarette "Senin en sevdiğim davranışın ne biliyor musun. Ömer Barutçu'nun telefonu bende duruyor. Onu ne zaman arasam telefonuna bakıyor. Secaattin Gonca'nın da telefonu bende duruyor. Onu da ne zaman arasam cevap veriyor. Seni de aradığım zaman cevap veriyorsun. En çok sevdiğim taraf da o. Yani telefonuna çıkmayan adamın peşine gitmeyeceksin. Öyle mi başkanım. Onun için inşallah Zonguldak'ımız için size bir dönem daha ihtiyacımız var yani. Zonguldak'a her çivi çakanı sırtımda gezdiresim var. Allah razı olsun. Ben 77 yaşıma girmişim. Zonguldak böyle olmaması lazımdı. Bunu hak etmedik biz. En çok vergiyi ödeyen biziz. En geri kalan biziz. Tünellerimiz hakikaten çok güzel, çok güzel hizmetler oldu. Ha bunu gözümüz görmüyorsa gözümüzü açmak lazım. Başka çaremiz yok. Allah razı olsun" diye konuştu. 

ALAN: "BİR GÜN DEĞİL HER GÜN YANLARINDAYIZ" 

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, Mustafa Yorulmaz'a güzel sözleri için teşekkür ederek "Ağzına sağlık. Bizim söylemimizle senin söylemen farklı, çok daha etkili başkanım. Ben başkanımızı ziyaret ettim. Zaten sürekli bir gün değil, her gün onların yanlarındayız. Başkanım olsun, diğer şehit ailelerimiz zaten sürekli irtibat halindeyiz. Başkanım sağ olsun zaten belediye de ziyaretimize geliyor. Biz de sık sık gelmeye çalışıyoruz. Bir telefonla mesafedeyiz" diye konuştu. 

Muhabir: Öznur Güneş