DEVA Partisi'nden istifa ederek CHP'de Tahsin Erdem'e destek veren Samet Albayrak "Ben hayatımda hiçbir zaman hiçbir partiye bir beklentiyle ya da bir pazarlıkla gitmedim" dedi.

"DOSTLUK AYRI SİYASET AYRI" 

Fakülte ve meslek yüksekokullarına çok sayıda atama gerçekleşti Fakülte ve meslek yüksekokullarına çok sayıda atama gerçekleşti

DEVA Partisi'nden Kozlu Belediye Başkan adayı açıklanan Fatih Keleş'e başarılar dileyen Samet Albayrak şunları söyledi:
"Bu yolda öncelikle başarılar diliyorum sonuçta. Cumhuriyet Halk Partisi'nin adayı Altuğ Dökmeci. Kendisi de Altuğ Dökmeci'nin karşısına, büyük ihtimalle Ali Bektaş'ın karşısına rakip oldu. Bu yolda kendisine başarılar diliyorum. Eski il başkanımdır. Siyasi anlamda rakip olacak. Siyasi anlamda rakip olduk ama siyaset biliyorsunuz ki yani dostluk ayrı, siyaset ayrı, sonuçta herkesin taraf olduğu bir parti var. Benim de taraf olduğum parti Cumhuriyet Halk Partisi. Kendisi DEVA Partisi'ne oy toplayacak. Biz de Zonguldak'ta Cumhuriyet Halk Partisi'ne oy toplayacağız." 

"HİÇBİR BEKLENTİM YOK" 

DEVA Partisi'nden istifa ederek CHP'de Tahsin Erdem'e destek veren Samet Albayrak "Ben hayatımda hiçbir zaman hiçbir partiye bir beklentiyle ya da bir pazarlıkla gitmedim. Tahsin Erdem'le de beraber gezmemizde de herhangi bir pazarlık, bir beklenti söz konusu değil. Siyasette şu an Zonguldak'ta Tahsin Erdem'in başarılı olması için elimizden geleni yapacağız. Yani hiçbir pazarlık söz konusu değil" diye konuştu.

Muhabir: Öznur Güneş