2021 -2022 Eğitim - Öğretim yılı Okul sporları kapsamında Taekwondo Gençler Erkek - Kız İl birinciliği Müsabakaları gerçekleştirildi. 58 sporcunun katılım sağladığı müsabakalar oldukça çekişmeli geçti.
DERECEYE GİREN SPORCULAR
Genç Kızlar
42 kg'da
Asya KALAFAT - Ereğli Ted Koleji
Yudum ZAMAN - Ereğli Anadolu Lisesi
İlayda GÜNEŞ - Zübeyde Hanım Lisesi
Azra Zehra DURMAZ - Alaplı Anadolu Lisesi
44 kg'da
Emine Eslem AKSIN - Ereğli Anadolu Lisesi
Yaren KARADEMİR - Kilimli Anadolu Lisesi
Berra Naz ŞİŞİK - Fener Anadolu Lisesi
Tuana YAĞCI - Alemdar Anadolu Lisesi
46 kg'da
Rabia SAĞLAR - İlhan Varank Anadolu Lisesi
Esra BAYRAK - Doğa Fen Lisesi
49 kg'da
Rabia BOZKURT - Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi
Berinay TOPÇU - Çaycuma Nihat Kantarcı Anadolu Lisesi
52 kg'da
Azra Sena PARMAKSIZ - Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi
Rahime Nur ÇATAL - Şehit Gökhan Esen A.İ.H.L
Hilal ARSLAN - Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi
Yağmur AKAR - Zübeyde Hanım Lisesi
55 kg'da
Sude ÖZAY - Alaplı Bahçeşehir Koleji
Hazal ÇATMA - Ted Koleji
Zeynep Sıla AY - Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi
Beyzanur BERBER - Borsa İstanbul Anadolu Lisesi
59 kg'da
Medine USLU - Özel Evim Martı Lisesi
İlayda BEKAR - Kilimli Anadolu Lisesi
Nuran Beren DÜNDAR - Ted Koleji
Almina YİĞİT - Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi
63 kg'da
Seray FİDAN - SALTUKOVA Ç.P.A.L.
Dilara DİRİCAN - Ereğli Anadolu Lisesi
Sılanur YÜCESAN - Ereğli Anadolu Lisesi
Irmak ERGÜL - Alaplı Fen Lisesi
68 kg'da
Emine USLU - Uzun Mehmet M.T.A.L.
Zeynep Nur YILMAZ - Ereğli Anadolu Lisesi
Azra SAYMAZ - Çaycuma Ahmet Şanlı Anadolu Lisesi
+68 kg'da
Livanur TÜRYAKİOĞLU - Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi
Şennur KANCA - Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi
Pınar ŞEHİT - Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi
Genç Erkekler
45 kg'da
Batu BOZ - Ereğli Anadolu Lisesi
48 kg'da
Yasin AÇIKGÖZ - Ereğli Doğa Koleji
51 kg'da
Tuğberk DEMİR - Erdemir Lisesi
Harun KINDAM - Çaycuma Meslek Lisesi
55 kg'da
Muhammet Mustafa TEMEL - Özel Evim Martı Lisesi
Ali Baran KOÇ - Kilimli Anadolu Lisesi
Arda CELEPCİ - Doğa Koleji
Erim Satılmış KİRAZ - Zonguldak M.T.A.L.
59 kg'da
Mustafa Kemal GÜNEY - Ereğli Doğa Koleji
63 kg'da
Ali ÇARŞAMBA - Kilimli Anadolu Lisesi
68 kg'da
Arda ŞENTÜRK - Kilimli Anadolu Lisesi
Umut KAÇDEMİR - Borsa İstanbul Anadolu Lisesi
73 kg'da
Tuğrahan AYDEMİR - Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi
78 kg'da
Tuğra Ali ÇAKICI - Özel Sınav Koleji
+78 kg'da
Ali Turhan ÇETİN - Mehmet Çelikel Anadolu Lisesi