İlişki isteğini reddeden sevgilisini darbeden şüpheliye 3 yıla kadar hapis istemi İlişki isteğini reddeden sevgilisini darbeden şüpheliye 3 yıla kadar hapis istemi

Zonguldak İŞKUR İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada BAKKA’ya sunulan eğitim programını desteklenmeye layık görüldüğünü açıkladı. Yapılan paylaşımda: “

TR81 Batı Karadeniz Bölgesinde kadınların ve gençlerin istihdam ve girişimciliklerini geliştirmek üzere bilgi ve beceri düzeylerinin artırılması ile sosyal ve ekonomik yaşama entegrasyonunun sağlanması amacıyla BAKKA tarafından ilan edilen 2024 Yılı Mesleki Gelişime Yönelik Teknik Destek Programına İl Müdürlüğümüz personeli İş Kulübü Lideri Nurcan Yılmaz tarafından Mart-Nisan döneminde ‘’TR81/24/MESLEK-TD/0005 Sürdürülebilir Kariyer İçin Mesleki Gelişim Programı’’ başlıklı proje ile başvuru yapılmıştır. ilgili dönemde yapılan başvuru desteklenmek üzere başarılı bulunmuştur.

Projenin imza töreni Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz makamında yararlanıcı kurum temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilmiş olup Karabük Valiliğinde gerçekleştirilen imza törenine İl Müdürümüz Okan Şentürk ve Nurcan Yılmaz katılım sağlamıştır.

Bu proje ile Kurumumuz personellerinden 7 İş ve Meslek Danışmanına 2. Düzey Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) Onaylı Koçluk Eğitimi verilmesi ve özel alan olarak da ‘Kariyer Koçluğu’ ve ‘Öğrenci Koçluğu’ eğitimleri verilecektir. Danışmanlara verilecek koçluk eğitimi ile kurumsal kapasitenin ve vatandaşa hizmet niteliğinin artırılması amaçlanmaktadır.”denildi.

Kaynak: Haber Merkezi