Vali Osman Hacıbektaşoğlu, Birol Bıyıklı için taziye mesajı yayınladı Vali Osman Hacıbektaşoğlu, Birol Bıyıklı için taziye mesajı yayınladı

Halkın Sesi Gazetesi’nde çalışan oğlu Sercan Yıldırım’ın seçim döneminde Tahsin Erdem’i hedef alan haberlerine ilişkin açıklama yapan Selma Yıldırım, İl Kadın Kolları Başkanlığı’na aday olduğu için oğlunun işten ayrıldığını dile getirdi. 
Danışma kurulunda salona hitap ederken duygulanan Selma Yıldırım, “Şahsım adına yapılan eleştiriye asla sesimi çıkartmam. Söz konusu evladımsa dünyayı yıkarım. Benim çocuğum Halkın Sesi Gazetesi’nde personel olarak çalışıyor. Gazetenin sahibi değil. Mecburen verilen yazıları yazmıştır. Benim çocuğum verilen yazıları en azamiye indirgeyerek yazmak zorunda kalmıştır. Benim çocuğum eşinden boşandı. İki tane evladı var. Çocuklarının geçimlerini bu gazetede çalışarak sağlıyor. Benim çocuğumun yazdıklarını ben il kadın kolları başkan adayıyım diye benim aleyhime kullanamazsınız. Çocuğum işten ayrıldı. ‘Anne gazete senin aday olduğun parti hakkında çok kötü yazıyor. Ben daha engel olamıyorum. Bunun için işi bırakıyorum’ dedi. Benim torunlarımın bez parasını, süt parasını kim karşılayacak? Gelinim boşandı, bayramın ikinci günü torunlarımı bana bıraktı. Bu eleştirileri asla kabul etmiyorum. Yapılan konuşmaları esefle kınıyorum. Bu konu kadın kollarını ilgilendiren bir olay değildir” dedi.

Muhabir: Yeliz Alagöz