AK Parti Zonguldak seçim bürosu, Gazipaşa Caddesi'nde Ziraat Bankası'nın yanındaki seçim bürosunda hazırlıklar tamamlanarak açılışı yapıldı. 

AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, seçim bürosunun açılışında Dr. Ömer Selim Alan'a teşekkür ederek "Teşekkür ediyoruz başkanım. Yani tekrar 180 demişler. Tekrar iyidir, 180 kere de olsa. Biz bunları unutuyoruz. Eskiyi unutuyoruz, zamanla unutuyoruz. Unutturduğun için de teşekkür ediyorum" dedi. 

Açılışa; AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Tülay Sayılı, Gençlik Kolları Başkanı Benhur Özübek, Cumhur İttifakı'nın üyeleri katıldı. 

ALAN: "AŞILAMAZ DENİLEN ENGELLERİ BERABER AŞTIK" 

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi:
"2019'da aynı bu şekilde öyle coşkulu bir şekilde kadınlarımızla, gençlerimizle bu davaya gönül veren hemşerilerimizle açılışımızı yapmıştık. 31 Mart'ta ipi göğüsleyerek şimdi niyetimiz gene aynısı. Bu sefer daha da ailemiz genişledi. 2019'da AK Parti'nin adayı olarak karşınızdayım. Şu an Cumhur İttifakı'nın adayı olarak karşınızdayım. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Parti Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin bu noktada karar doğrultusunda; inşallah Cumhur İttifakı olarak 31 Mart'ta tekrar ipi göğüsleyeceğiz ve kaldığımız yerden hizmetlere hep beraber güçlü şekilde devam edeceğiz. 5 yılda çok şeyler başardık. Aşılamaz denilen engelleri beraber aştık. Yapılamaz denen hizmetleri Zonguldak'ımıza getirdik. Vatandaşımız hizmete alıştı. Ne yazık ki bizden önceki dönemde on yıl hizmetsiz geçen yılların acısını çıkartacağımızı, yorulmadan koşacağımızı zaten sahada hep beraber söylemiştik. Hamdolsun dediğimizin fazlasını yaptık. Ama bu da yetmez. Ben cumartesi günü o tarihi günde o tarihi mitingde dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ağırladığımız günde bir söz vermişti. Burada bir kez daha altını çizerek tekrarlamak istiyorum. 31 Mart akşamına kadar ben en çok çalışmaya söz veriyorum. Ama bütün teşkilatlarımdan başta kadınlarımız olmak üzere genç kardeşlerim olmak üzere il yönetimlerimiz, ilçe yönetim mahalle teşkilatlarımız ve bu davaya gönül veren tüm hemşehrilerim Zonguldak'ın hizmet almasını isteyen tüm hemşehrilerimle beraber inşallah kapı kapı gezmeye devam edeceğiz. Ve inanıyorum ki siyasi görüşü ne olursa olsun. Zonguldak'ta yaşayan bütün vatandaşlarımız daha fazla hizmet istiyor. Daha fazla hizmeti hak ediyor. Biz bunun sözünü veriyoruz. Inşallah Cumhur İttifakı'nın iktidarında bizler de burada inşallah yereldeki onların gücü olarak, yönetimi olarak 2024 Nisan'dan itibaren kalanına kadar işimiz varsa tamamlayacağız. 20 Şubat'tan sonra sizlerle gene bir araya geleceğiz. Hem meclis üyesi ilişkileri tanıtacağız. Yol arkadaşlarımızı hem de Zonguldak'ımıza 2024'ten sonra beş yıllık dönemde ne yapmak istiyorsak, neyi hayal ettiyseniz bizlere ne projeyle gelip bunları talep ediyoruz dediyseniz onları bir toparladık. İnşallah sunumlarını yapacağız. Bir Nisan sabahı da bismillah deyip kaldığımız yerden hayata geçirmeye başlayacağız. Ben hepinize teşekkür ediyorum." 

ÇAĞLAYAN: "ZONGULDAK'TA HİZMETLERİN AKAMETİ UĞRAMAMASI İÇİN HERKESİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ" 

AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi:
"Öncelikle ben bu seçim ofisinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Çok güzel olmuş. Yapanların eline sağlık. Düşünenlerin yüreğine gönlüne sağlık. Aslan yattığı yerden belli olur. Şöyle söyleyelim; şu tarafa doğru bakarsanız Zonguldak'ın geçmişi, şimdisi ve yakın zamanda da geleceği buralarda olacak inşallah. Baktığımızda biz şuna inanıyoruz; İnsan şehrin aynasıdır. Sen nasıl olursan şehrin de öyle olur. Biz bu mekandan anladığımıza göre çok güzel bir mekan. Ferah, rahat, nezih bir mekan. Hem Zonguldak'ımıza bu mekan hayırlı olsun, hem de seçim atmosferinde seçim bürosu olarak bizlere, sizlere hayırlı olsun. Fakat şöyle bir durum söz konusu; şimdi şurada öncesini görüyorum. Yanında hemen sonrası var. Teşekkür ediyoruz başkanım. Yani tekrar 180 demişler. Tekrar iyidir, 180 kere de olsa. Biz bunları unutuyoruz. Eskiyi unutuyoruz, zamanla unutuyoruz. Unutturduğun için de teşekkür ediyorum bu arada. Bu da bir iştir. Unutturmak da güzel bir şey ama; daha da ileriye gideceğiz. Bu yetmez bize. Zonguldak'a bunlar yetmiyor. Geçmiş dönemin hizmetsizliklerini, yapılan hizmetlerle bizlere unutturan belediye başkanı, Cumhur İttifakı'nın adayı olarak gazi meclisimizde milletimizin verdiği yetkiyle Cumhur İttifakı'nın yönetimde de Recep Tayyip Erdoğan'ın elinin Zonguldak'ın üzerinde olduğunu unutmayarak hizmetlerimize devam edeceğiz. Devam etmek için de vatandaşlarımızın, hemşehrilerimizin desteğini rica edeceğiz. Sizlerden de olur ya bize gönül vermemiş olabilir. Farklı partilere gönül vermiş hemşehrilerimiz olabilir. Zonguldak'ta yapılan hizmetlerin akamete uğramaması için, yeni projelerin, yeni vizyonların, yeni projeksiyonların hayata geçirilebilmesi için onlardan da destek istemenizi biz sizlerden rica ediyoruz."
Seçim Bürosu 5

Seçim Bürosu 6

CHP Zonguldak İl Genel Meclis Üyesi Adayları belli oldu CHP Zonguldak İl Genel Meclis Üyesi Adayları belli oldu

Seçim Bürosu 4

Seçim Bürosu

Seçim Bürosu 2

Seçim Bürosu 3

Muhabir: Öznur Güneş