Zonguldak Basket Kulüp Başkanı Selçuk Şeker, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Bu seneki Zonguldak U12 erkekler basketbol ligine, Zonguldak Basket (A) ve Zonguldak Basket (B) olarak, iki takımla katıldığımız müsabakalarda, Çaycuma Toga Spor Kulübü ve Kdz.Ereğli Belediyespor U12 takımları ile karşılaştık.

Çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda, ligi şampiyon olarak tamamladık. Şampiyon sporcularımızı ve antrenör ekibimizi tebrik ederim. Bu şampiyonluk, bizi ilerisi için umutlandırıyor.     

Her geçen gün gelişen, büyüyen altyapı kadromuz ile, verdiğimiz emeklerin karşılığını görmek, bizleri ayrıca mutlu ediyor. 

Bizlerden desteklerini esirgemeyen Gsgm il müdürümüz Hakan Yüksel başta olmak üzere, sporcu velilerimize de teşekkür ederiz.

Avrupa Şampiyonası’ndan 3 madalya ile döndüler Avrupa Şampiyonası’ndan 3 madalya ile döndüler

Uaz sezonunda, küçük yaş gruplarımız için yaz basketbol kurslarımız başlayacak. Yeni yetenekleri keşfetmeye, basketbol sevgisi ve disiplini ile minik basketbolcu adaylarına eğitim vermeye başlayacağız. Yaz kursumuzun içeriği ve detaylı bilgisi, sosyal medya hesaplarımızdan paylaşılacaktır.”

I M G 20240607 223459 (850 X 500 Piksel)

Muhabir: Gamze Taşdemir