Uyuşturucu bağımlısı genç kız babasını bıçakladı Uyuşturucu bağımlısı genç kız babasını bıçakladı

NAZTEKNİK OSGB şirketinde Portföy Yöneticisi Ceyda Türedioğlu, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş ve ZONSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu ile bir araya geldi. Türedioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Nejdet Tıskaoğlu’nu gelecek dönem Zonguldak Belediye Başkan Adayı olarak tanıttı.
Haber yerel basında geniş yankı uyandırdı. Nejdet Tıskaoğlu bir açıklama yaparak “Bizim için değerli olan kardeşimiz Ceyda hanımda gönlünden geçenleri sosyal medya hesabında tamamen iyi niyeti ile paylaşmış. Lakin şunun altını kalın çizgiler ile çizmek isterim ki ‘Benim ASLA ve ASLA Zonguldak Belediye Başkan Adaylığı gibi bir düşüncem bulunmamaktadır” şeklinde açıklama yapmak zorunda kaldı. 
Peki Zonguldak gündemini sallayan Portföy Yöneticisi Ceyda Türedioğlu kimdir?
25 Mart 1991 Zonguldak doğumluyum. 6 yaşında İstanbul’a geldik. 15 yıldır aktif olarak çalışıyorum. 6 yıldır iş sağlığı ve güvenliği alanında çalışıyorum. Çalışma hayatıma ilk mağazacılık ve perakende alanında çok da güzel bir markada başladım.  Bana çok güzel şeyler kattı. Birebir sıcak satış içimde uzun bir süre oldum. Daha sonra mağazacılık sektörünün ağır çalışma şartları ağırdı. Mesela akşamları çok geç çıkardım. Sosyal hayatım yoktu. Asosyal moda girmiştim. Sonrasında farklı bir kariyer arayışına girdim. İş sağlığı ve güvenliği sektörüne bu şekilde başladım. İlk başlarda zorlanmıştım. Ama sonrasın bir networking edinince bu işin ekmeğini yemeğe gerçekten başladım. Sektörümü çok seviyorum. İlk 2 yıl sabretmişim ki şu an buradayım. Naz Teknik ile yolum çok güzel kesişti. Bunu çevremde büyük bir gurur ile anlatabilirim. Bir tanıdığımız vasıtası ile ben Naz Teknik ile tanıştım. İnternetten baktım referansları çok iyi. ‘Ben bu firmayı neden bilmiyorum, neden duymadım? diye hırslandım.  ‘Bu firmada var olmak istiyorum” dedim.
Linkin’den Naz Teknik çalışanlarının hepsine tıklıyorum. Beni fark edin, beni görün diye.
Sonrasında arkadaşım Aykut bey, ona da buradan teşekkür ediyorum. Onunla iletişime geçtim. CV’mi ona gönderip insan kaynaklarına sunabileceğini belirtti. İnsan kaynaklarından 2 gün içinde dönüş yaptılar. Bu kadar çabuk olacağını beklemiyordum. Çok da mutlu oldum. Görüşme sağladıktan sonra buradayım.  İyi ki buradayım. Çok teşekkür ediyorum. 
Ben yapı olarak hırslı ve istekliyim. Bir şeyi yapmayı çok istiyorum, ama bunu yapmayı isterken de demoralize olduğum konularda törpülemeyi öğrendim. Bir şey olmayacak ki sonrasında daha iyi şeyler olacak. Kendimi yeni yeni tanımaya başladım. Birçok özelliğimi aslında bilmiyormuşum. Naz Teknik’te gördüm gerçekten. Yöneticin ile ilk tanıştığımda güzel komik bir anım var. İşe başlamadan CV’mi gönderdikten sonra yöneticim doğum tarihimi 25 Mart olarak görüyor. Benim balık burcu olduğumu düşünüyor. Diğer çalışma arkadaşımız Bülent Bey sağ olsun 25 Mart’ın balık değil koç burcu olduğunu söylüyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. İşe alınmamda büyük bir etkisi olmuş. Koç burcu olduğumu anlayınca benimle görüşmek istiyor. Umarım görüşmeden pişman değildir. 
Meslektaşlarıma tavsiyem, iş sağlığı ve güvenliğine geçiş yapmak istiyorlarsa sabretsinler. Çünkü her görüşme satışa dönüşmüyor.  En büyük rekabet hizmetle değil ücretle ilgili. Hiç kimse hizmeti bilmiyor. Bilmediği içinde Türkiye şartlarında takıldığımız tek nokta maliyet. Maliyet odaklı oldukları için ayda 10 görüşme yapıyorsak 10’nu satış olmuyor. Sabretsinler 10 görüşmeden biri mutlaka satış olacaktır.”

Kaynak: Haber Merkezi