31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanı adayı olan iş insanı Cem Dereli bugün Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Rakip olsak dahi ailece de çok iyi tanıyorum. Annesini, babasını, kendisini tanıyorum. Düzgün, eğitimli, donanımlı, vizyon sahibi biri. Bu yerel seçimlerin konjonktürü çok farklı oldu. Tabi ki ben kendimi ifade ettiğimi düşünüyorum. İnsanlar kendilerini ne kadar çok ifade edebilirlerse hem konjonktür gereği hem de Zonguldak'ın ihtiyaçları gereği mutlaka bir değişimin olduğunu hissettiriyorlar zaten. Bu anlamda çok centilmence zaman zaman ben de kendisini izledim. Televizyonlarda kendisini çok iyi ifade ettiğini gördük. Bazı dönemlerde, ciddi çıkışları da oldu. Sonradan o günkü konjonktürün seçim atmosferinde bir renk kattığını düşünüyorum. Ama tabii ki yaşı daha genç, önümüzdeki dönemlerde emin olun kendisini ispatlayacaktır. Ben çok memnun oldum çok teşekkür ederim”dedi.

İl Müdürlüğü duyurdu: Sosyal medyadaki duyurulara aldanmayın! İl Müdürlüğü duyurdu: Sosyal medyadaki duyurulara aldanmayın!

İş insanı Cem Dereli ise, “Teşekkür ederim. Tabii bu bir hayırlı olsun ziyareti ama başkanımın söylediği gibi başkanımla uzun yıllara dayanan çok güzel bir dostluğumuz var. Kendisini çok sevip sayarız. Benim gerçekten zaman zaman ticareten de fikirlerine başvurdum biri. Bilgi birikiminden faydalandım. Çok sevdiğim bir abim. Bir süreç yaşadık. 31 Mart'ta Zonguldak gerçekten iyi bir tercih yaptı. İnşallah başkanımın çıktığı yolda Zonguldak için çok güzel şeyler yapacağı konusunda hiçbir şüphem yok. Kendisi mali müşavir olması hesap kitap adamı olması sebebiyle Zonguldak'tan önce zaten hesabının kitabının düzelmesi gerektiğini kendi de ifade ediyor. Bunların düzeleceğini Zonguldak'a inşallah hep birlikte bizim de üstümüze düşen ne varsa başkanımın Ankara'da olsun, işte İstanbul'da olsun, gene Zonguldak'ta olsun, özelinde ve kamu kurum kuruluşlarında bizim kendi ilişkilerimizde buna bize sorduğunda ya da bize bir anlamda destek istediğinde her zaman yanında olduğumuzu burada sizlere özetle ifade etmek istiyorum. Kendisine hayırlı olsun diyorum”dedi.

Ardından Dereli, Başkan Erdem’e günün anısına kalem hediye etti.

Birlik beraberlik mesajlarının verildiği ziyaret hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

I M G 20240503 154822 (850 X 500 Piksel)

Kaynak: Haber Merkezi