Topluma sürekli korku salıyor; Saçmalama hakkını kullanıyor Topluma sürekli korku salıyor; Saçmalama hakkını kullanıyor

Zonguldak Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen 'hizmetlerle dolu 5 yıl' konulu sunum programına; AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, Kadın Kolları Başkanı Tülay Sayılı, Gençlik Kolları Başkanı Benhur Özübek ve çok sayıda partili katıldı. 

Cumhur İttifakı'nın Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, 5 yıl yapılan hizmet sunumlarının yanı sıra önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalarla ilgili teşkilata bilgilendirmelerde bulundu. 

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, yaptığı paylaşımda şunları söyledi:
"Sayın Cumhurbaşkanımızın da buyurduğu üzere 'gerçek belediyecilik Ak Partidir' düsturunu Zonguldak'ımızda beş yıldır gece gündüz demeden büyük özveri ve kararlılıkla şehrimizin her noktasında büyük hizmetleri halkımızın hizmetine sunan Belediye Başkanımız ve Cumhur ittifakımızın belediye başkan adayı Sn. Dr. Ömer Selim Alan'ın tüm teşkilatımıza gerçekleştirdiği 'hizmetlerle dolu beş yıl' konulu sunumunu dinledik. Yeni dönemde devam eden çalışmalarımız ve yeni projelerimiz ile hemşehrilerimize hizmet etmeye kararlılıkla devam edeceğiz." 

Çağlayan-1

Mustafa Çağlayan-2

Kaynak: Haber Merkezi