Ekiplerden sürücülere denetim Ekiplerden sürücülere denetim

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ( ZTSO ) Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği ( ZONSİAD ) iş birliğinde Zonguldak Valiliği’nin himayelerinde Zonguldak’ın Genel Ticareti ve Ekonomisine katkı sağlaması maksadı ile gerçekleştirilen, ticari ilişkilerin temellerinin atılmasına ve geliştirilmesine olanak sağlayacak olan,3-4-5 Mayıs tarihleri arasında Zonguldak Dedeman Otel’de gerçekleşen “ 2.ZONGULDAK GENEL TİCARET FUARI “ resmi açılışı Zonguldak Valisi Sayın Osman Hacıbektaşoğlu’nun konuşmaları ile gerçekleşti.
Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması ile başlayan açılış törenine; Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, İl Müdürleri ve Daire Başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici ve temsilcileri, fuar iştirakçileri ve ziyaretçiler katılım sağladı. Açılış töreninin ardından protokol üyeleri; fuarda kurulan stantları ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Çalışmalarında başarılar dilediler.
3-4-5 Mayıs tarihleri 10:00 – 18:00 saatleri arasında ziyaretçilerini kabul edecek olan fuara Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Muammer Avcı, Saffet Bozkurt, Ahmet Çolakoğlu ve İl Başkanı Mustafa Çağlayan katılmadı.

Kaynak: Haber Merkezi