AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, sosyal medya hesabından seçim sonuçlarını değerlendiği açıklamasında şunları söyledi: 

CHP'de kritik toplantı: İl Genel Meclisi Başkanına karar veremediler CHP'de kritik toplantı: İl Genel Meclisi Başkanına karar veremediler

“Kıymetli Hemşehrilerim; Yerel seçim maratonu bugün itibari ile neticelenmiştir. Öncelikle; sandığa giderek iradesini beyan eden tüm hemşehrilerime teşekkür ederim. Miletimizin iradesi her şeyin üstündedir. Sandıktan çıkan iradeyi saygıyla karşılıyoruz. Bugüne kadar ilçelerimize, beldelerimize, mahallelerimize, köylerimize ve şehirlerimize hizmet eden tüm belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize ve muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Yeni seçilen belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize ve muhtarlarımıza başarılar diliyorum. Önce memleket, önce Zonguldak diyerek, hemşehrilerimizin huzuruna, refahına ve faydasına olan her işin yanında olacağımızı deklare ediyorum. Ortak hedefimiz ve sevdamız olan Zonguldak’ımızda seçim süresince kayda değer bir problem olmaması, bizi sevindirmiştir. Seçim kampanya döneminden bugüne kadar fedakarca görev yapan herkesi tebrik ediyorum.”

Kaynak: Haber Merkezi