Tosta maaş ayarı: Memur tost 120, asgari ücretli 60, emekli 40 lira Tosta maaş ayarı: Memur tost 120, asgari ücretli 60, emekli 40 lira

MHP Devrek Belediye Başkan Adayı Erol Kaptan, MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk ve yöneticilerle birlikte Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar’ı makamında ziyaret ettiler. 
Erol Kaptan’ın ziyaret sonrası sosyal medyadan yaptığı paylaşım manidar bulundu.   
Kaptan, paylaşımında “Belediye Başkanımız Sayın Özcan ULUPINAR beyefendiyi Makamında ziyaret ederek hoşsohbette bulunduk.  
Tuttuğu eli her koşulda bırakmayan, vefayı ve hemhal olmayı onların adıyla tanımladığımız güzel insanların varlığı bize Allah’ın bir lütfu ve kaderin sığınağıdır…
İyi insanlar aklımızdan ziyade kalbimizi çalıştırır. Hayatımıza dokunur, katkı sağlar. Onların sayesinde aziz hatıralarımız olur. Ya Rabbi! Bizleri sevdiğin ve razı olduğun kullarından eyle… 
Bir bardak çay eşliğinde muhabbet için, ömür boyu beklemeye değecek insanlar var. Çayın deminde sevgi özünde muhabbet vardır.
Sayın Başkanımıza ilgisine, alakasına, ikramına çok teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyor, saygılar sunuyorum” ifadelerine yer verdi. 
Yerel seçimde Ak Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Özcan Ulupınar’a çalıştığı iddia edilen Erol Kaptan’ın “Tuttuğu eli her koşulda bırakmayan, vefayı ve hemhal olmayı onların adıyla tanımladığımız güzel insanların varlığı bize Allah’ın bir lütfu ve kaderin sığınağıdır. İyi insanlar aklımızdan ziyade kalbimizi çalıştırır. Hayatımıza dokunur, katkı sağlar. Onların sayesinde aziz hatıralarımız olur. Ya Rabbi! Bizleri sevdiğin ve razı olduğun kullarından eyle. Bir bardak çay eşliğinde muhabbet için, ömür boyu beklemeye değecek insanlar var. Çayın deminde sevgi özünde muhabbet vardır” sözleri manidar bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi