Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu Başkanlığı'nda merkez ilçe başkanları bir araya geldi. 

CHP Merkez İlçe Başkanlığı binasında yapılan toplantıya; Ebru Uzun, Yusuf Mar, Fikret Zaman, Tarık Coşkun, İlker Özübek, Murat Pulat, Yavuz Boz katıldı.
Merkez ilçe başkanları,  2024 yerel seçimlerinde belediye başkan adaylığı ve yerel seçimlerde izlenecek yol haritası hakkında görüş alışverişinde bulundular. 

Toplantı sonrası açıklama yapan merkez ilçe Başkanı Osman Zaimoğlu şunları söyledi:
"Cumhuriyet Halk Partisi BİRLİK ve BERABERLİK içerisinde yerel seçimlerde GÜÇLÜ bir şekilde seçimleri kazanacaktır 

Yola düşen martıyı polisler kurtardı Yola düşen martıyı polisler kurtardı

Cumhuriyet Halk Partisi önceki dönem Merkez İlçe Başkanları ile yaklaşan Yerel Seçimlerle ilgili  istişare toplantısı yapıldı. Toplantıya katılım sağlayan önceki dönem Merkez İlçe Başkanları Sayın; Murat PULAT,Yavuz BOZ,Yusuf MAR,Fikret ZAMAN,İlker İbrahim  ÖZÜBEK,Ebru UZUN,Tarık çoşkun,Hüsnü HAZIR ile birlikte Kurultay sonucunun değerlendirmesini yaparak , yaklaşan Yerel seçimler için aday belirleme sürecinde ,seçim çalışma programı ve çalışma teknikleri hususunda ortak görüş alış verişi yapılarak ortak payda da buluşuldu. Örgüt içinde ve aynı zamanda seçmen bazında da  birlik ve beraberliğin sağlanarak yapılacak yerel seçim ile ilgili oluşturulacak çalışma grupları içerisinde yer alacaklarını ilçe başkanlarımız beyan etmişlerdir."

Kaynak: Öznur Güneş