Belediye Başkanı belge istedi: İYİ Partililer belge sunamadı! Belediye Başkanı belge istedi: İYİ Partililer belge sunamadı!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar Zonguldak'a gelerek Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK)  işçileri ile iftarda buluştu.

İftar programına; Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Muammer Avcı, Ahmet Çolakoğlu ve Saffet Bozkurt, AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, TTK Genel Müdürü Muharrem Kiraz ve Yöneticiler katıldı.

AK Parti il Başkanı Mustafa Çağlayan, yaptığı paylaşımda "Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Dr. Alparslan Bayraktar, Bakan Yardımcımız Abdullah Tancan, Zonguldak Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu, Zonguldak Milletvekillerimiz Muammer Avcı ve Saffet Bozkurt ile birlikte
TTK Genel Müdürlüğüne bağlı Gelik İşletme Müdürlüğünde çalışan işçilerimizle İftar sofrasında biraraya geldik. Rabbim birlikte açtığımız oruçlarımızı ve dualarımızı kabul eylesin" dedi.

I M G 20240402 W A0048I M G 20240402 W A0044

Kaynak: Haber Merkezi