Kağıt havlu balyalarının arasında 39 kaçak göçmen yakalandı Kağıt havlu balyalarının arasında 39 kaçak göçmen yakalandı

Programda konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık; “Oda olarak 2023 yılında düzenlediğimiz eğitimlere, yaklaşık bin 500 kişi katılım sağladı. 2024 yılı için de 45 eğitim başlığı belirledik ve üyelerimizden de farklı eğitim talepleri var ise bildirmelerini istedik. Bu yıl inşallah daha fazla eğitim düzenleyerek, üyelerimizin kurumsal gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Eğitim programımıza katılım sağladığınız için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Devlet Protokolü ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv, resmi ve sosyal hayatta uyulması gereken protokol kuralları hakkında genel bilgiler verdi. Genel protokol kurallarını uluslararası toplantı görsellerinden örneklerle katılımcılara aktaran Ataöv, giyim, beden dili, hitap ve temsil konularında katılımcılara önemli bilgiler verdi.

Yaklaşık 2 saat süren ve katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği programın sonunda TSO Başkanı Erdoğan Bıyık, günün anısına İhsan Ataöv’a hediye takdim etti. Eğitim, fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Kaynak: İHA