Otomobil ile motosikletin çarpışmasında yere savrulan sürücü yaralandı Otomobil ile motosikletin çarpışmasında yere savrulan sürücü yaralandı

Kozlu Şehir Stadyumu kenarında bulunan belediye garajındaki otobüslerin camları kimliği belirlenemeyen şahıslar tarafından  kırıldı. Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci, garajda yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, daha iyi imkanlar sunmak için bazı çalışmalar başlattık. Geçtiğimiz günlerde bir basın açıklaması yaptık. Açıklamada şu anda görmüş olduğunuz otobüsleri gösterdik, hurdaya bırakılması için ayrılmış ancak kullanılabilir hale getirilecek otobüslerimiz, bizim basın açıklamamızın hemen ardından bir güruh mu diyelim ne diyelim otobüslerimizin camlarını kırmışlar. Onun haricinde araçların içine girip parçalarını kopartmışlar, koltukları kesmişler. Bizim sizlere hizmet etme kızın önüne geçmek isteyenler bazı gruplar var. Bu gruplar gördüğünüz üzere saldırı çalışmalarına devam ediyorlar. Biz bunlardan yılmayacağız, hatta bu grupların üstüne gitmeye devam edeceğiz. İlçe Emniyet Müdürümüz de olay yerinde, bu konuda kolluk kuvvetlerimize güveniyoruz. Olay inceleme gelip gerekli tespitleri yapacaklar, bu işleri yapanlar akşam yataklarında nasıl rahat yatıyorlar. İnanın anlamıyorum. Burada zarar verilen şeylerin tamamı Kozlu halkının vergileri ile alınmış malzemelerimiz. Hizmet etmeye çalıştıkça önümüze geçiyorlar. Biz yılmayız, korkmayız, bu sadece küçük bir örneği. Olay yeri inceleme geleceği için içeriye girmiyoruz. Biz elimizden geleni yapıyoruz, takipteyiz. Merak etmeyin, bu yapılan şey ne insanlığa, ne vatandaşlığa, ne yurt sevgisini hiçbir şeye uymayan bir hareket. Emniyet güçlerimiz tek tek parmak izlerini alacaklar, ilerleyen zamanlarda konu ile ilgili açıklamalarımız devam edecek."

Muhabir: Öznur Güneş