Evlatlarının saçına kına yakıp Çanakkale’ye gönderdiler Evlatlarının saçına kına yakıp Çanakkale’ye gönderdiler

ÖZEL İÇERİK 

Zonguldak'ta yaşayan herkesin kente sahip çıkması gerektiğini belirten Köksal Toptan "İstikrarın devamı açısından bana göre doktorun devam etmesinde fayda var" diye konuştu.

Yerel seçimlerde hizmet istikrarının devam etmesi gerektiğini vurgulayan Köksal Toptan şunları söyledi:
"Mevcut belediye başkanımız özlemini çektiğimiz bütün önemli projeleri hayata geçirdi. Bunların bir kısmını başarıyla bitirdi, bitmeyen projeler var tamamlanması gerekiyor. Lavuar Alanı gibi Fevkani Köprü yıkımı sonrası yapılması gereken işler gibi, bunlara benzer başka projeler de var. O nedenle ben bu hizmet hamlesinin devam edeceğini düşünüyorum.
Zonguldak Belediye hizmetleri bakımından 5 yıl istikrarlı bir dönem geçirdi. Bunun devamını getirmeye gayret etmek lazım. Burada parti düşünmemek lazım, hangi partiden olursa olsun ama nihayetinde Zonguldak'ta yaşıyoruz. Zonguldak bir avuç yer, herkes herkesin sıkıntısını bilir. Herkes herkesin gülmesini bilir, ağlamasını bilir. O nedenle hepimizin olan bu şehre sahip çıkmamız lazım. Bu hizmetlerin bitmesi lazım, adaylarla ilgili olumsuz hiçbir şey söylemek mümkün değil. Hepsi birbirinden değerli arkadaşlarımız, hepsini tanıyoruz. Ama burada istikrarın devamı açısından bana göre doktorun devam etmesinde fayda var."


Muhabir: Öznur Güneş