Devrek’e şakır şakır yağmur yağdı: Vatandaş diz çöküp şükür duası yaptı Devrek’e şakır şakır yağmur yağdı: Vatandaş diz çöküp şükür duası yaptı

 Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, Kaymakam Muhammed Evlice ile birlikte, Belediye ve TÜGVA Spor’un ortaklaşa organize ettiği Cumhuriyet Meydanındaki programa katıldı.

Yüreklerin Milli Takımımızla aynı anda attığı Cumhuriyet Meydanı’nda, vatandaşlatek bir vücut, tek bir ses olup meydanı doldurdular. Milli Takım sahadan galip ayrılarak adını çeyrek finale yazdırması tüm ülkede olduğu gibi ilçemizde de büyük sevinç ve coşku yarattı.

Belediye Başkanı Özcan Ulupınar karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada; ‘Gururluyuz, mutluyuz… Bize bu coşku ve gururu yaşatan Milli Takımımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çeyrek finalde Hollanda ile oynayacağımız karşılaşmada Milli Takımımıza başarılar diliyorum. Vatandaşlarımız da tek vücut olarak meydanı doldurdular. Aynı heyecan ve coşkuyla tüm vatandaşlarımızı bayrakları ile birlikte çeyrek final maçına bekliyorum’ dedi. 

Programa, Devrek Kaymakam Muhammed Evlice, Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu, TÜGVA il Başkanı Sezer Şener, Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Özmekik, Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Kazkondu, İl ve İlçe Belediye Meclis Üyeleri, TÜGVA Devrek Temsilcisi Bekir Kaya, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Da94B71F Dbd9 4F43 9962 D848Ca89B3E9

Kaynak: BÜLTEN