Performansı yüksek U Dek güverte kaplama ve daha fazla için doğru adrestesiniz. KCN Marin, foam tik tekne zemini uygulamaları, yenilenmiş bir tekne yapısı için ekstra avantaj sağlar. İlk tekne zemin projenizi talep ettiğiniz andan itibaren, istekleri en iyi şekilde karşılamaya odaklanmaktayız.

Güverte Kaplama Kalitesi Nasıl Anlaşılır?

Güverte zemin kaplama kalitesini anlamak için farklı özelliklerdeki ürünleri karşılaştırma yapabilirsiniz. Örneğin PVC zemin kaplamalar ve U Dek zeminler ısı tutma yönünden farklı özelliklere sahip ürünlerdir. Suni malzemenin tüm avantajları ikisinde de olmakla beraber, ısı tutmaması yönünden U Dek seçimini yapabilirsiniz.

U Dek sadece ısı tutmama yönünden değil, UV dayanıklılığı gibi açılardan da kalitelidir. Kaygan olmaması, içerisine zararlı olabilecek haşerelerin girmemesi gibi avantajlar bulunmaktadır. Lekeleri üzerinde tutmaması, bakım için büyük paralar harcamanıza gerek kalmaması da kaliteli bir kullanımın izleridir.

Marine Decking Nedir?

Marine kelimesi deniz demektir ve marine decking ise suya uygun zemin kaplamalarını ifade eder. Teknelerde, suya dayanıklı yapısı olan güverte zeminleri için, özel tik ağaçları kullanılır. Bunlardan bazıları malzeme kapasitesine göre U Dek gibi çeşitlere ayrılacaktır. Suni tik malzeme kategorisinde U Dek uygulamaları sıkça rastlanan uygulamalar arasındadır.

KCN Marin tasarımlarını, siz de tekne zeminlerine uygun şekilde isteyebilirsiniz. Yüksek kaliteye sahip güverte çözümleri için en iyi ürün ve hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.  Tekne zemini konusunda tüm beklentileri karşılayan tasarımlarla, gezilerden daha fazla keyif alacaksınız.

Tekne Zemin Kaplama Nasıl Seçilir?

Tekne zemin kaplama seçimi öncesi hangi tekne çeşidi için zemin kaplama talep ediyorsanız onu bulmalısınız. Tekne yüzey ölçüsüne göre tasarım çeşitlerini ekibimizden talep edebilirsiniz. Görsel özellikleri yanında zeminde diğer bölümlerle beraber dekorasyonu nasıl tamamlıyor buna bakabilirsiniz.

Tekne zemin kaplaması, tekne içindeki bölmelere göre hesaplanacaktır.  Toplam ölçüleri yedek ürünler açısından U Dek prosedürleriyle beraber düşünebilirsiniz. U dek ürünlerimizi kullanacağınızda, kendi başınıza kesmemelisiniz.

U Dek kesme işlemini, alanında uzmanlaşmış bir teknik ekip gerçekleştirmelidir. Ürünlerimiz, basit bir yapıda olmadığı için boşa zarar verme riskleri de bulunmaktadır.

Duvar Tabloları: Ev Dekorasyonunuza Yeni Bir Soluk Duvar Tabloları: Ev Dekorasyonunuza Yeni Bir Soluk

Zemin yüzey tasarım seçimi konusunda rehberlik almanız önerilir. Kapsamlı bir çözüm elde edeceğiniz tasarım örneklerini önceden gösteriyor ve karşılaştırmalı şekilde teknenize uyarlıyoruz. Uyarlama işlemleri dijital ortamda gerçekleştiği için endişelerinizi en aza indirebilirsiniz.

U Dek Darbe Emen Tekne Zemin Kaplama

Darbe emici tekne zemini konusunda u-dek kaplama ürünlerimizi kullanabilirsiniz. U Dek malzemelerimiz, teknede istenmeden yaşanan kazalara karşı sizi daha fazla korur. Yere bir şey dökülmesi, sert ve ağır malzeme düşmesi gibi durumlara karşı dirençli bir yüzey sunar.

U Dek malzemede, zemin kayganlığının olmaması sayesinde, hassasiyeti olanlar için riskler minimum seviyede olacaktır. Güven içerisinde hareket etmenize olanak sunan, son derece özel bir tasarımı uzun seneler kullanabilirsiniz.

Foam Tik Zemin Kaplama Ne İfade Ediyor?

U Dek Eva zemin kaplama, suni tik kaplama sınıfında yer almaktadır. Eva foam tik kaplamalar, zemindeki kaplamanın özellikleri bakımından sınıflandırılmasını ifade eder. Tik ağacının suni özellik taşıyan üretim çeşitleri sınıflandırıldığından, bu tür patent isimlerini bulabilirsiniz.

Foam tik zemin kaplama, köpük yapıştırıcı üzerine suni tik ağaçtan yapılan zemin uygulamalar anlamına gelmektedir. Köpük malzeme uygulaması, ana malzeme altında olacak şekilde gerçekleşir.

U Dek ve foam tik arasındaki bağa bakılırsa, U Dek yerleştirme işleminde foam uygulaması gerekir. Köpük zemine yüksek kalitede yapıştırıcı malzeme eklenerek en üst tabakaya da U Dek yerleşimi sağlanmaktadır. KCN Marin foam tik uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için uygulama birimiyle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: Bayram Tomakin