Bankaların faiz oranları ve vade sürelerinde ciddi değişiklikler olabiliyor.

Eski sevgilisini öldüren kapıcıya ağırlaştırılmış müebbet istemi Eski sevgilisini öldüren kapıcıya ağırlaştırılmış müebbet istemi

Ayrıca bazı bankalar yeni müşterilere özel sıfır faizli kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalar arasında en fazla alınabilecek kredi 30 bin TL olarak görünüyor.

İşte banka banka sıfır faizli kredi kampanyaları…

QNB Finansbank yeni gelen müşterilerine 30 bin TL faizsiz kredi imkanı sunuyor. Finansbank’ın kampanyasında 3 ay vadeli 20 bin TL taksitli nakit avans ve 6 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi şeklinde.

Denizbank’ın yeni müşterilere özel 25 bin TL’lik sıfır faizli kredisi şu şekilde. 6 ay vadeli 10 bin TL’ye varan kredi, 3 ay vadeli 15 bin TL nakit avans.

Türkiye İş Bankası da yeni müşterilere özel 25 bin TL krediyi 3 ay taksitle sıfır faizsiz veriyor.

Garanti BBVA’nın yeni müşteri kampanyası var. Garanti 6 ay vadeli 20 bin TL tutarlı kredi imkanı sağlıyor.

Akbank sıfır faizsiz taksitli geri ödeme ile 20 bin TL kredi sunuyor. Akbank’ın yeni müşterilere özel bu kampanyasının vade süresi ise 3 ay.

En Para’nın yeni müşterilere yönelik kampanyasında ise sıfır faizli 15 bin TL kredi kullanılabiliyor. Masrafsız ihtiyaç kredisi şeklinde çekilebilecek kredinin vadesi ise 4 ay olarak belirlendi.

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) internet uygulaması CEPTETEB üzerinden 10 bin TL faizsiz kredi veriyor. Vade ise 6 ay olarak belirlendi.

Kaynak: Haber Merkezi