Çaycuma Belediye Meclisi temmuz ayı toplantısı Belediye Meclisi Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Belediye Meclisi Üyeleri, belediye daire amirleri ve çok sayıda mahalle muhtarının yanı sıra bazı CHP ilçe yöneticileri de katıldı.

'Kesik baş' cinayetinde sanık avukatı: Bu cinayeti profesyonel biri işlemiştir, bunlar değil 'Kesik baş' cinayetinde sanık avukatı: Bu cinayeti profesyonel biri işlemiştir, bunlar değil

Toplantıda, Karamusa Mahallesi içme suyu önemli bir karar aldı. Su İşleri Müdürlüğünün konuya ilişkin tezkeresini görüşen Meclis,  geçtiğimiz yıllarda yapılan referandumla belediye sorumluluk alanına katılan Karamusa Mahallesi içme suyu tesislerinin, Çaycuma Belediyesine devri için İl Özel İdaresi ve köy tüzel kişiliği ile protokol yapmak üzere Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya yetki verdi.

Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın haziran ayında yapılan çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendirdiği toplantıda İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün imar planı tadilatı ile ilgili talepleri, görüşülmek üzere komisyona havale edildi. Tüm kararların oy birliğiyle alındığı toplantıda, daha önce ağustos ayının tatil ilan edilmesi nedeniyle, bir sonraki birleşimin 4 Eylül Çarşamba günü yapılması kararlaştırıldı.

Kaynak: BÜLTEN