32 yaşındaki kadın intihar girişiminde bulundu 32 yaşındaki kadın intihar girişiminde bulundu

Köprü altı esnafının birçoğunun Elmas Park'a geçtiğini ifade eden Başkan Alan "Arkadaşların keyifleri yerinde. Keşke bu süreç daha önce olsaydı, biz tabii onlar yüzünden biraz bu süreci geciktirdik" dedi.

Seçime 5,5-6 ay kala köprü yıkımını gerçekleştirerek riski kendi üstüne aldığını ifade eden Başkan Alan "Çünkü hiçbir belediye başkanı seçime altı ay kadar herhalde böyle bir radikal karar almazdı" dedi.

Başkan Alan, Fevkani Köprü ile ilgili şu açıklamayı yaptı:
"Arkadaşların keyifleri yerinde. İnşallah daha da iyi olacak. Yani bugüne kadar kimseyi mağdur etmedik. Onları da mağdur edemeyeceğimizi söylemiştik. Keşke bu süreç daha önce olsaydı ama biz tabii onlar yüzünden biraz bu süreci geciktirdik. Şu an çoktan bu işler bitmiş olurdu. Biz de seçime 5,5-6 ay kala bir zamanda köprü yıkımı gibi bir riski almamış olurduk. Çünkü hiçbir belediye başkanı seçime altı ay kadar herhalde böyle bir radikal karar almazdı. Ama buna mecburduk. Vatandaşlarımız, şu an şehrin büyük çoğunluğu bizim yanımızda. Çünkü  ortadan kalkmasını seviniyorlar. Şehre güzellik katılması, şehrin genişlemesi, büyümesi hep söylediğim gibi ikinci planda. Bizim için önce riskli yapının ortadan kalkmasıydı. Emniyet teşkilatımıza teşekkür ediyoruz. Gerçekten sabahları ve yoğun saatlerde, akşamları çok destek oluyorlar. Sayın Valimiz sağolsun bizlere her zaman çok destek oldu. İnşallah kimsenin burnu kanamadan bu çalışmayı neticelendireceğiz."


Kaynak: Öznur Güneş