Mhp Haberleri

mhp haberleri ve güncel mhp gelişmeleri, mhp ile ilgili tüm video, mhp fotoğrafları ve mhp haberleri Zonguldak Pusula Son Dakika Haberleri sitemizde


Düzce

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, il ve ilçe yönetimleriyle birlikte Kaynaşlı, Beyköy ve...

Alaplı

Milliyetçi Hareket Partisi Alaplı İlçe Başkanı Erol Oktay görevden alındı.

Kdz Ereğli

AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, ittifat ortakları MHP ve BBP'ne bayram ziyareti gerçekleştirdi.

Devrek

MHP Zonguldak İl ve Devrek İlçe Başkanı Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar’ı ziyaret etti.

Zonguldak

Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'nin (ZGC) 35'inci Olağan Genel Kurulu'nda ilginç diyaloglar yaşandı.

Zonguldak

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kotra, MHP Zonguldak eski İl Başkanı Mustafa Korkutan ile Genel Merkez’de buluştu.

Spor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Murat Kotra,  TFF'yi eleştirerek Zonguldak Kömürspor'un göz göre göre küme düşürüldüğünü...

Alaplı

Zonguldak’ın Alaplı kendilerine ait tarlalarında intihar eden MHP Alaplı eski İlçe Başkanı Serhat Sözer’in son paylaşımı ortaya çıktı.

Zonguldak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kozlu Kadın Kolları Başkanı Naciye Çınar, Cumhuriyet Halk Partisi'nin Valilik önünde yaptığı alternatif çelenk törenine katıldı.

Zonguldak

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Başkanı Mustafa Öztürk, Cumhuriyet Halk Partililerin (CHP) Elvanpazarcık Belediye seçim sonuçlarına yaptıkları itirazları değerlendirdi.

Zonguldak

Saltukova Belediyesi'nden sonra Elvanpazarcık Belediyesinde de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ittifak yaptı.

Zonguldak

Saltukova Belediyesi'nden sonra Elvanpazarcık Belediyesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ittifak yaptı.

Çaycuma

Saltukova Belediye Meclis toplantısı gerçekleştirildi. Belediye, CHP 4, Ak Parti 3, MHP 2 meclis üyesine sahip.

Ülke Gündemi

Merhum Vali Recep Yazıcıoğlu'nun resmi olmayan sonuçlara göre Tokat Belediye Başkanı seçilen oğlu Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, DHA'ya konuştu. MHP'nin 55...