Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu, (GİK) üyesi Roza Kurban, Genel Başkan Danışmanı Tuğba Mızrak Demirbağ, (GİK) üyesi Teşkilat Başkan Yardımcısı 7. Bölge Başkanı İlhan Alpboğa (Karabük) İl Başkanı Oğuzhan Turhan, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti 

TMMOB İl Temsilcisi Tuğrul Dereli’den Nihat Ağan’a ziyaret TMMOB İl Temsilcisi Tuğrul Dereli’den Nihat Ağan’a ziyaret

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Lütfü Şahsuvaroğlu, Zonguldak Valiliği'nin çok kötü bir bina olduğunu belirterek "Kent için anıt olması gereken bir yadigarlık olması gereken bir anıt bahçesi olması gereken yer. Maalesef beton yığını ile doldurulmuş" dedi. 

ZGC'de konuşan Genel Başkan Yardımcısı Şahsuvaroğlu şunları söyledi:
"Gelen yanlış sanayi yatırımlarının indirmesi konusunda hatta yanlış şehirleşme konusunda sizlerle birlikte çalışmak bizim için onurdur. Şimdi baktım; Zonguldak'ın ortasında bir vilayet konağı var. Ucube bir bina, Zonguldak'ın tam deniz kıyısında. Kent için anıt olması gereken bir yadigarlık olması gereken bir anıt bahçesi olması gereken yer. Maalesef beton yığını ile doldurulmuş. Buna benzer yine şehirleşme konusunda çok yanlış örnekler var. Dolayısıyla bu kıyılarımızı  bu emek yoğun olan şehrin tarihine sahip çıkmak konusunda Zafer Partisi yerel basının da arkasındadır." 

Kaynak: Öznur Güneş