Canik Belediyesi ilçede gençlere yönelik projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Gençlerle bir araya gelerek onların talep ve önerilerini dinleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, gençlerin fikirlerine ve düşüncelerine önem verdiklerini belirterek, “Gençlerimiz için tüm imkanlarımızla seferberiz” diye konuştu.

İlçede gençlere yönelik programlar düzenlemeye devam ettiklerini belirten Başkan Sandıkçı, “Canik’te gençlerimizin yeni bilgiler öğrenmesi ve kişisel gelimlerine katkı sunmak adına birçok özel programlar düzenliyoruz. Programlarımızı gençlerimizin istek ve önerilerine göre belirliyoruz. Sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz için ücretsiz eğitim programları düzenliyor, onların sınav ücretlerini karşılıyoruz. Alanında seçkin isimlerle kendileriyle buluşturuyoruz” dedi.

Kaçak tütün satan 2 şüpheli yakalandı Kaçak tütün satan 2 şüpheli yakalandı

PROJELERE DESTEK 
Gençlerin hazırlamış olduğu projelere destek verdiklerini ifade eden Başkan Sandıkçı, “Hepimiz biliyoruz ki, ülkemizi bilimde ve teknolojide daha da ileriye taşıyacak olan gençlerdir. Gençlerimizin fikirlerini ve hazırlamış oldukları projelerin hikayesini kendilerinden heyecanla dinliyoruz. TEKNOFEST ve TÜBİTAK projeleri başta olmak üzere gençlerimizin hazırlamış oldukları projelere destek sağlıyoruz. Lise ve üniversite yer alan TEKNOFEST takımlarımızla, öğrenci topluluklarımızla birlikte bilim, teknoloji ve spor alanlarında çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Gençlerimizin hedeflerine giden yolda yanındayız” diye konuştu. 
 

Kaynak: DHA