Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü sitesinde yayımlanan açıklamada şu bilgilere yer verildi: “Noter Kurası sonucu belirlenen asil ve yedek adayların tamamından 20/05/2024- 24/05/2024 tarihleri arasında istenilen belgeleri elden Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu, Yayla Mah. Kapuz Cad. Bina No:25 Tepebaşı / ZONGULDAK adresinde bulunan Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri istenilmişti.

Noter Kura sonrasında asil olarak belirlenen adayların zamanında evrak teslim etmemesi, eksik evrak teslim etmesi veya şartlarının tutmaması gibi sebeplerden dolayı yine kura sonucu belirlenen yedek adaylardan evrak teslim eden ve şartları tutanlar kura sıralamalarına göre sözlü ve uygulamalı sınava katılacaklar kesin listesine dahil edilmiştir.

Bu doğrultuda engelli adaylar için sözlü, eski hükümlü adaylar için ise sözlü ve uygulamalı sınava girecek adayların kesin listesi ekte belirtilmiş olup, Karabük iline alınacak olan engelli adaylar için sözlü sınav 04/06/2024 tarihinde saat:10.00'da Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu, Yayla Mah. Kapuz Cad. Bina No:25 Tepebaşı / ZONGULDAK adresinde, Zonguldak iline alınacak olan eski hükümlü adaylar için yapılacak olan sözlü ve uygulamalı sınav ise 05/06/2024 tarihinde saat 10.00'da Üçburgu caddesi Gökçebey Orman Fidanlık Müdürlüğü adresinde yapılacaktır.

Adayların sınava gelirken yanlarında; TC kimlik numaralı, fotoğraflı ve onaylı kimlik belgelerini (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Adayların sözlü ve uygulamalı sınavda başarılı sayılabilmesi için başarı puanının en az 60 puan olması gerekir.

Ayrıca Eski Hükümlü statüsünde sözlü ve uygulamalı sınava girecek olan adayların söz konusu sınava gelirken yanlarında spor ayakkabı, eşofman vb. getirmeleri gerekmektedir.

Belirtilen gün ve saatte sözlü ve uygulamalı sınava gelmeyen adaylar sınava alınmayacaktır.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.’ denildi.

Karabük İli Sınava Katılacak Engelli Aday Listesi için tıklayınız

Sınava Katılamayacakların Listesi için tıklayınız

Zonguldak İli Sınava Katılacak Eski Hükümlü Aday Listesi için tıklayınız

Zonguldak'ta kurban bağışlarında yüzde 50 artış yaşandı Zonguldak'ta kurban bağışlarında yüzde 50 artış yaşandı

Kaynak: Haber Merkezi