İŞKUR tarafından yayımlanan 1650 büro memuru alımı ilanlarına göre Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine 2 kadro ayrıldı. Başvuracak adaylarda aranan şartlar:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak,

Kurumların belirlediği özel şartlara sahip olmak,

Sağlık problemi bulunmamak,

En az lise mezunu olmak (önlisans ve lisans mezunları için ilanlar da mevcut),

Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, analitik düşünebilen, iletişim becerisi yüksek, araştırmacı ve yenilikleri takip eden, insan ilişkileri kuvvetli, sonuç odaklı olmak,

Çocukları yola atlayınca gelen otomobilin sürücüsüne ‘yavaşla’ işareti yaptı, darbedildi Çocukları yola atlayınca gelen otomobilin sürücüsüne ‘yavaşla’ işareti yaptı, darbedildi

İlanlarda belirtilen yaş aralığında olmak,

Office programlarına hakim olmak.

Başvuru yapmak isteyen adaylar, İŞKUR'un resmi internet sitesine e-Devlet üzerinden online olarak üye profili oluşturarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Ardından, kendilerine uygun olan il ve ilçelerdeki ilanları görebilir ve başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

HANGİ ALANLARDA BÜRO PERSONELİ ALINACAK?

Büro İşçisi

Büro Makineleri Teknik Servis Elemanı

Büro Memuru (Dış Ticaret)

Büro Memuru (Genel)

Büro Memuru (Noter Katibi)

Büro Memuru (İdari İşler)

Büro Yönetimi Elemanı

Büro Yönetimi ve Sekreterlik Meslek Elemanı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından düzenlenen bu fırsattan yararlanmak isteyen adaylar, belirtilen şartları taşıyarak başvurularını yapabilirler. Başvuru süreci ve detaylı bilgiler için İŞKUR'un resmi internet sitesini ziyaret edebilirler.

Kaynak: Haber Merkezi