Rektör İsmail Hakkı Özölçer’den MÜSİAD Başkanı Abdulkadir Aktarı’ya ziyaret Rektör İsmail Hakkı Özölçer’den MÜSİAD Başkanı Abdulkadir Aktarı’ya ziyaret

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, MHP Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi, Ülkü Ocakları Başkanı Gökmen Karaali ile birlikte Çaycuma ve Çevre Köylerini Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu ve yönetimini ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Savaş Çiloğlu: "31 Mart 2024 yerel seçimler dolayısıyla derneğimize adayların ziyaretleri devam ediyor. 

Bugün ki ziyaretçimiz Zonguldak Belediye Başkanı ve Ak Parti adayı Dr. Ömer Selim Alan, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız, MHP Merkez İlçe Başkanı Çağatay İpekçi, Ülkü Ocakları Başkanı Gökmen Karaali ve Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Ömer Gülay'dı. Dernek Yönetim Kurulu ve üyelerimiz ile karşıladığımız heyet ile oldukça verimli sohbet ettik. Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan Zonguldak ile ilgili projelerini anlatırken karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Her genel ve yerel seçimlerde olduğu gibi tüm adaylara söylediğimiz "Yaşanabilir bir kent" talebimizi yine yineledik. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret sonrası taraflar olarak birbirimize başarılar diledik. Ziyaretlerinden dolayı Ak Parti ve MHP ekibine teşekkür ederiz." dedi.

Caycumalilar ziyaret

Kaynak: Haber Merkezi