Zonguldak kültür ve sanata doyacak: 11 tiyatro 'perde' dedi Zonguldak kültür ve sanata doyacak: 11 tiyatro 'perde' dedi

Alevi ve Kültür Derneği Şube Başkanlığı'nda Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız ve belediye meclis üyesi adaylarını Şube Başkanı Mehmet Kaplan karşıladı.
Dernek Şube binasında Kurucu Başkan Birhan Şahin ve Bahattin Arı da yer aldı. 

Şube Başkanı Mehmet Kaplan, ziyaret için teşekkür ederek "Bizi ziyarete gelmek isteyen herkese kapımız açık, herkesi de mümkünse hoş göndermek istiyoruz buradan. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Biz deriz ki iyi olan kazansın. Haliyle kent kazanmış olur. Bizim buradaki hassasiyetimiz kentimizin iyi hizmetler görmesi noktasındadır. Bizim toplum yapımız biraz futbol takımı tutar gibi parti tutulması. Bunun da kırılması gerektiğini düşünüyoruz. Partiye değil hizmete oy vermek gerektiğini düşünüyoruz. Bu hassasiyetle hareket ettiğimizin de bilinmesini istiyorum" dedi. 

Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, "Burada olmaktan da son derece mutluyuz. İnşallah Zonguldak'ımız için Zonguldak'ta yaşayan vatandaşlar olarak bizler için en hayırlı sonuç olur. Zonguldak'ımız hizmet istiyor. Bizler de hizmet etmeye hazırız. Hizmetkar olmaya canla başta gönülden hazırız. İnşallah bir beş yıl daha sizlerin oyuyla, desteğiyle Zonguldak'ımıza daha da güzel hizmetleri getirip inşallah bütün insanlarımızın siyasi görüşü her ne olursa olsun herkesi kucaklayarak hep birlikte yeni Zonguldak diye çıktığımız yolculukla birlikte hizmetlere doyarız ve hepimizin inşallah yüzü güler" dedi.
 

Muhabir: Öznur Güneş