Yanık Ünitesi’yle ilgili şok iddia: Doktorlar belgesiz ve yetkisiz mi çalıştırılıyor? Yanık Ünitesi’yle ilgili şok iddia: Doktorlar belgesiz ve yetkisiz mi çalıştırılıyor?

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan beraberinde partililerle birlikte Baştarla –Rat Mahallesinde ziyaretlerde bulundu. Esnafları ziyaret eden Başkan Dr. Ömer Selim alan, vatandaşlarla da bir araya gelerek 5 yıllık görev süresinde yaptığı çalışmaları anlattı, talepleri dinledi.

Daha yaşanılabilir bir şehir için kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerini belirten Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan: “Kıymetli esnaf ve mahalle sakinlerimiz ile buluştuk, sohbet ettik. Hemşehrilerimizin muhabbeti ve güveni bizlere güç vermeye devam ediyor. Hem şehrimizin, hem de mahallemizin geleceğini inşa etmek, sizlerle mümkün olacaktır kıymetli hemşehrilerim. Daha yaşanabilir bir şehir için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Samimiyetiniz ve hoş sohbetleriniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Ömer Selim Alan Baştarmla

Kaynak: Haber Merkezi