MHP İl Başkanı, Dr. Ömer Selim Alan’ın programına katıldı MHP İl Başkanı, Dr. Ömer Selim Alan’ın programına katıldı

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, yeni dönemde hayata geçireceği projeler hakkında bilgi vererek kent meydanı projesini açıkladı.
Zonguldak'ta kent meydanı eksikliğinin hep birlikte yaşandığını belirten Başkan Alan "Valiliği yıkacağız oraya şehir meydanı yapacağız. Zonguldak'ta yıkmadan yapamıyoruz" dedi.

Memur-Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar, Ömer Selim Alan'a başarı diledi. AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Yıldız "Başkanımızı sizlere emanet ediyoruz" diyerek destek talep ettiler.

Zonguldak Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan yaptığı konuşmada 5 yıllık görev süresine yaptığı çalışmalardan bahsetti.
Zonguldak'ta değişimin öncüsü olduklarını belirten Ömer Selim Alan, şunları söyledi:
"Biri hizmetlerle dolu yeni bir başlangıç, öbürü eskiye dönüş. Ben bütün vatandaşlarımız, sizlerin, çocuklarımız için kentimiz için tabii ki evlatlarımız için yarınlarımız için daha çok hizmet istediğinize ve hak ettiğinize inanıyorum.
Zonguldak'ta bir Fevkani Köprü yıkımı gerçekleşti, her şeyde olduğu gibi bir defansla karşılaştık.
Her nedense Zonguldak'ın hayrına  olacak insanımızın hayrına olacak her şeyde karşımıza dikilirler ve yapılana kadar eleştiriler yaparlar ve karşı koyarlar. Ancak yapılınca da teşekkür ederler. Şimdi bir sıkıntı yaşamıyoruz değil mi? Lazım mıymış lazımmış. En çok eleştirenler dedi ki; ya Allah razı olsun çok güzel oldu.' Yıkılmaz, yıkamazsınız, edemezsiniz, şudur budur yürütmeyi durdurmaya kadar verdiler. Ama Allah'ın izniyle ve sizlerin duasıyla yıktık.
Bizim hayallerimiz var, Ne hayallerimiz var? Zonguldak'ta bitiremediğimiz programlar, projeler kaldı ama bir iki tanesinden bahsetmek istiyorum. Görüyorsunuz Gazipaşa'da madenci Anıtı'nda Cumhurbaşkanımız geliyor, genel başkanlar geliyor 29 Ekim'ler kutluyoruz.
Ama insanlarımız yolun kenarından sadece birbirlerine baktılar bayramın coşkusuna ortak olamadılar.
Niye meydanımız yok.
Allah'ın izniyle Valiliği yıkacağız oraya şehir meydanı yapacağız.
Zonguldak'ta yıkmadan yapamıyoruz. Çünkü ne yazık ki şehir zamanında kötü planlanmış, bunda hepimizin kabahati var, eski dönemi eleştirmiyoruz kim ne yapmışsa Allah razı olsun. Biz daha fazlasını yapıyoruz."

I M G 20240129 W A0087I M G 20240129 W A0088I M G 20240129 W A0085
Muhabir: Öznur Güneş