Arıza yapan otomobili için yol yardım aracı beklerken otomobil çarptı: 1 ölü, 4 yaralı Arıza yapan otomobili için yol yardım aracı beklerken otomobil çarptı: 1 ölü, 4 yaralı

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıklar Hastanesi Adli Psikiyatr servisinde kalan Polat’ın korkusundan uyuyamadığı öğrenildi. Korkusundan kendisiyle özdeşleşen pijamasını Rabia Çataklı’ya hediye etmiş. Polat yeniden Bakırköy Ruh Sinir Hastalıklar Hastanesi’ne gitmemek için cezaevi yönetimine dilekçe verdi.
Gazeteci Emrullah Erdinç, YouTubekanalında yayınladığı videoda Dilan Polat’ınsene başında kaldığı Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıklar Hastanesi’nde neler yaşadığını anlattı. Erdinç, sosyal medya fenomeni Dilan Polat’ın 10 gün boyunca hastanenin Adli Psikiyatr servisinde birlikte kaldığı kişiyi açıkladı. Polat’ın koğuş arkadaşının Zonguldak Devrek ilçesinde annesini baltayla 116 parçayı anneannesini ise 6 parçaya ayıran sonra da pencereden sokağa atan Rabia Çataklı ile kaldığını açıkladı. Koğuş arkadaşının davranışları yüzünden günlerce uykusuz kalan Dilan Polat’ın meşhur kalpli pijamasını da Çataklı’ya hediye ettiğini anlattı.
DİLEKÇE VERİP CEZAEVİNE DÖNDÜ
Polat, Çataklı korkusundan dolayı süreyi doldurmadan Dilekçe vererek kendi isteği ile cezaevine dönmüş. Dilan Polat, Adli Tıp Kurumu’nun raporu doğrultusunda yeniden Bakırköy’e sevk edilince büyük şaşkınlık yaşadı. Yeniden Bakırköy’e gitmek istemeyen Polat’ın cezaevi yönetimine dilekçe verdiği öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi