24-26 Mayıs tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen deplasman maçlarında iyi bir performans sergileyen Devrek Belediyespor 1.Lig Badminton Takımı müsabakalardan ödülle döndü.

Kıbrıs Gazisi Yılmaz Kocasoy, hayatını kaybetti Kıbrıs Gazisi Yılmaz Kocasoy, hayatını kaybetti

DEVREK BELEDİYESPOR MİNİK KIZ VOLEYBOL TAKIMI 1.OLDU

Devrek Belediyespor Minik Kız Voleybol Takımı, Çaycuma Gençler Birliği Voleybol Turnuvasında harika bir performans sergileyerek birinci oldu. Antrenörler Ömer Dalgıç ve Muradiye Azak yönetiminde çıktıkları bütün maçları kazanan Devrek Belediyespor Minik Kız Voleybol Takımı büyük alkış aldı.

BAŞKAN ULUPINAR, “GURUR DUYUYORUM”

Genç sporcuların başarılarından dolayı büyük gurur duyduğunu belirten Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, “Devrek Belediyesporumuzun alt yapısından yetişen genç sporcularımızın, evlatlarımızın başarıları bizleri çok mutlu ediyor. Sporcularımız ilçemizi, ailelerini, bizleri başarıyla temsil ediyorlar. Bizleri gururlandırıyorlar. Devrek Belediyesi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada spor ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyor, gençlerimizin, çocuklarımızın yetişmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. Devrek BelediyesporDevrek Belediyespor Voleybol

Muhabir: Alev Kök