Zonguldak Sahili'nde yapılan kermese; CHP Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, 22'nci Dönem Zonguldak Milletvekili Harun Akın, Zonguldak Belediye Başkan vekili Süleyman Özdoğan, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Yüksel Parmak, belediye meclis üyeleri, il ve ilçe yöneticileri katıldı. 

Engelli ve eski hükümlü işçi alımında kurada ismi çıkan adayların listesi belli oldu Engelli ve eski hükümlü işçi alımında kurada ismi çıkan adayların listesi belli oldu

Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Zehra Sekme, "Kermesi kurmadan satışa başladık. Çok güzel gidiyor. Çok heyecanlıyız, çok mutluyuz. Bomba gibiyiz bugün. İnşallah istediğimiz sayıda çocuğumuzu giydireceğiz. Öyle inanıyorum. Ekip olarak da arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Hepsi özenerek bezenerek hazırlandılar. Hedefimiz 100 çocuk ama burada ne toplandıysa onu çocuklarımıza harcayacağız. Tabii ki bu bu arada sınırlı kalmayacak. Kurban Bayramı'na kadar bağışçılarımız da olabilir. Onlar da bize başvurabilirler. Kurban Bayramı'na kadar bu etkinliğimize devam edeceğiz" dedi.

Kermes Yemek 1

Muhabir: Öznur Güneş