Platform, gerek araç çeşitliliği gerekse hizmet kalite ve standartları açısından Türkiye’nin özel toplu taşıma hizmetleri liderliğinde yerini koruyor.

Her geçen yıl hizmetlerine bir yenisini ekleyen buskirala, havalimanı transfer hizmeti ile bu sezon da adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

Firmanın tüm hizmetlerini sıralayacak olursak;

·        Havalimanı Transfer (Yeni)

·        Şoförlü Araç Kiralama (Yeni)

·        Seçim Otobüsü Kiralama

·        Otobüs Kiralama

·        Minibüs Kiralama

·        Yurtiçi Yolcu Taşıma

·        Uluslararası Yolcu Taşıma

·        VIP Araç Kiralama

Havalimanı Ulaşım Hizmetleri

Bu yılın yeniliği olarak 59 havalimanında eş zamanlı transfer, shuttle, VIP transfer ve özel araç tahsisi hizmetleri sunan buskirala, bu hizmeti kredi kartı ile taksitlendirebiliyor. Tüm havalimanlarında hizmet vermesi birçok kurum, şirket ve bireyi farklı farklı transfer şirketleri ile uğraşmaktan kurtarıyor.

Buskirala ile havalimanı ulaşım çok pratik bir hal alıyor. Yılın 365 günü 7/24 ulaşım çözümleri sunabilen firmamın web sitesinden online transfer rezervasyonu yapmak mümkün. Yolcularını havalimanına ulaştırıp, diğer havalimanında başka bir aracı hazır bekleterek karşılayabiliyorlar.

Özellikle İstanbul, Sabiha Gökçen, Adnan Menderes, Esenboğa, Antalya, Kayseri ve Bodrum havalimanlarında birkaç aracı 24 saat hazır bekleten firmanın filosunda birçok araç seçeneği bulunuyor.

buskirala

Havaalanı Transferinde Buskirala Araçları

Buskirala’nın araç filosu en konforlu ve kapsamlı hizmeti sunabilmek amacıyla düzenli bakım ve kontrollerden geçiyor. Bununla birlikte şoför ve transfer personeli eğitimleri ile de hizmet kalitelerini ayakta tutuyorlar. Araç çeşitleri şöyle listeleniyor;

·        Sedan

·        E Segment Sedan

·        Minibüs

·        VIP Minibüs

·        Makam Aracı (Protokol Transferleri İçin)

·        Midibüs

Mimar Can Derman, “Türk Mimarisi Yeniden Yaşatılmalı” Mimar Can Derman, “Türk Mimarisi Yeniden Yaşatılmalı”

·        Otobüs

Şehir içi ve Şehirlerarası Kiralık Minibüsler

Tamamı şoförlü olarak hizmet veren bu minibüsleri birçok farklı seyahat amacıyla kullanabilirsiniz. Şehir içi veya şehirlerarası minibüs kiralamak için tek yapmanız gereken firmanın 08508405250 numaralı müşteri hizmetlerine ulaşmak.

Bu minibüsleri gezi, tur, transfer, şehir içi ulaşım, şehirlerarası ulaşım, düğün transferleri, kongre ve seminer transferleri ve şirket gezileri gibi birçok amaç için kullanabilirsiniz.

minibüs kirala

Kiralık Minibüslerde Buskirala Çeşitliliği

Acemali Turizm kiralık d2 yetki belgeli minibüs filosu ile birçok küçük gruba keyifli yolculuklar sunar. Konforlu bir minibüs yolculuğu için misafirlerine birçok araç seçeneği sunabilir. Bununla birlikte sunduğu özel minibüs donanımlar ile ekstra avantajlar da sağlar.

D2 yetki belgeli kiralık minibüs filosundaki araç çeşitliliği şöyledir;

·        VIP Minibüsler

·        8 Kişilik Lüks Minibüsler

·        16 Kişilik VIP Minibüsler

·        19 Kişilik Servisler

·        27 Kişilik Yarım Otobüsler

·        31 Kişilik Yarım Otobüsler

Şehirlerarası Kiralık Lüks Otobüsler

Buskirala’nın sunduğu yurtiçi otobüs kiralama hizmeti sayesinde lüks otobüsleri kendi seyahat planınıza göre kullanabilirsiniz. Birçok gezgin büyük otobüsleri şirket gezileri, düğün seyahatleri, turlar, geziler ve yolcu transferleri için kullanır. Otobüs ne zaman lazım olur ki? Demeyin. Kalabalık gruplar için en ideal ve en ekonomik ulaşım çözümü olan otobüs kiralamak, sizin için de kolay bir çözüm yolu olabilir.

Genellikle seyahat acenteleri bu hizmeti kullansa da birçok resmi kurum, dernek ve şirkette bu imkandan yaralanır. Buskirala kiralama işlemlerini biometrik sözleşmelere bağlı olarak yapan tek platformdur. Bu nedenle müşterilerine güven verir.

otobüs kirala

Buskirala’nın Lüks Otobüs Çeşitleri

Acemali Seyahat’in otobüs filosunda Mercedes Travego, Man Fortuna, Neoplan Cityliner, Neoplan Starliner, Neoplan Tourliner, Mercedes Tourismo, Temsa Safir, Temsa Maraton, Setra S515 gibi birçok toplu taşıma aracı bulunur. Bu araçlar farklı kapasitede olabilir.

Otobüsleri ile Türkiye’nin tüm yollarında boy gösteren firma, bünyesinde bulunan iki yüzden fazla alt yüklenici ile küçük ilçelerde bile büyük hizmetler sağlayabiliyor.

Koltuk sayısına göre otobüs çeşitleri;

·        39 kişilik 2+1 otobüsler

·        46 kişilik otobüsler

·        50 kişilik otobüsler

·        54 kişilik otobüsler

Ulaşımın tüm açık noktalarında hizmet veren buskirala’dan ekonomik fiyatlar ile hizmet alabilirsiniz. Bunun için 08508405250 numaralı çağrı merkezini aramanız veya firmanın web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Kaynak: Haber Merkezi