AK Parti Çaycuma önceki İlçe Başkanı ve Milletvekili Adayı Bünyamin  Bostancı, AK Parti’den Belediye Başakn aday adayı oluyor. Başvurusunu yararın yapacağı öğrenilen Bostancı: “Saygıdeğer Çaycumalı hemşerilerim ve yol arkadaşlarım,

2002 yılında başladığım bu kutlu dava ve hizmet yolunda Ak Parti ilçe başkanlığı görevini üstlenerek adım attım. Ardından 2007'de milletvekili adaylığı süreci ve sonrasında ilçe başkanlığı görevimi tekrar üstlenme şansı buldum. Bu süreçte 3 yıl boyunca Kızılay Şube Başkanlığı görevini onurla yürüttüm.

Gazeteci Hasan Miyanyedi AK Parti’den istifa ederek MHP’den aday adayı oldu Gazeteci Hasan Miyanyedi AK Parti’den istifa ederek MHP’den aday adayı oldu

22 yıllık esnaf ve sanatkarlar odası başkan vekilliği ve yönetim kurulu üyeliği gibi görevlerle, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde, bu kutlu davanın hizmet eri olma şansını elde ettim. Şimdi ise AK Parti Çaycuma Belediye Başkan aday adayı olarak bu yola çıkmış bulunmaktayım.

22 Kasım 2023 tarihinde (yarın) saat 13.30'da Atatürk Heykeli önünde toplanarak Ak Parti ilçe başkanlığına müracaat başvurumu gerçekleştireceğim. Bu kutlu dava ve hizmet yolunda emek veren tüm teşkilat mensupları ile Çaycuma sevdalısı dostları ve arkadaşları, bu programa davet eder, hepinize selam ve saygılarımı sunarım.”dedi.

Kaynak: Yeliz Alagöz