CHP Kilimli Kadın Kolları kongresi yapıldı: İşte yeni yönetim CHP Kilimli Kadın Kolları kongresi yapıldı: İşte yeni yönetim

Yaşanan olayı kınadığını ifade eden Belediye Başkanı Kamil Altun: "Sevgili Kilimli Halkı,
31 Mayıs akşamı üzücü bir olayla karşı karşıya kaldık. Cumhuriyet Meydanımızda bulunan ve ilçemizin simgelerinden biri olan ışıklı Kilimli tabelamız, maalesef bir vatandaşımızın sorumsuz davranışı sonucunda zarar görmüştür. Şahsın tabelamıza tekme atarak kırması, bizleri derinden üzmüştür.
Bu tür vandallık olayları, toplumsal huzurumuzu ve birliğimizi zedelemektedir. Kilimli Belediyesi olarak, ilçemizi güzelleştirmek ve halkımıza daha yaşanabilir bir ortam sunmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Bu tür davranışlar, sadece kamu malına zarar vermekle kalmayıp, aynı zamanda hepimizin ortak değerlerine ve emeğine saygısızlık etmektir.
Yaşanan bu olayı kınıyor, sorumluların en kısa sürede adalet önünde hesap vermesi için gerekli tüm hukuki işlemleri başlatacağımızı bildiriyoruz. Halkımızdan ricamız, bu tür olaylara karşı duyarlı olmaları ve benzeri durumlarla karşılaştıklarında derhal ilgili mercilere haber vermeleridir.
Birlik ve beraberlik içerisinde, daha güzel ve huzurlu bir Kilimli için el ele vererek çalışmaya devam edeceğiz. Hepinize anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz."

Muhabir: Gamze Taşdemir