Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi’nin mezuniyet töreni Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda saat 16.00 itibariyle başladı. Üniversitenin kuruluşunun 100'üncü olması sebebiyle stad içine öğrencilerin oturacağı sandalyelerle '100'üncü Yıl' yazıldı. 3 bin 200 öğrenci, aileleriyle birlikte mezuniyet sevincini yaşadı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinin 2024 yılı mezuniyet törenine katılan ve açıklamada bulunan Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu: “Bugün bir son değil, aksine yeni bir başlangıç. Burada kazandığınız bilgi, deneyim ve değerler, hayatınız boyunca size yol gösterecek. Toplumun her kesiminde fark yaratacağınıza, bilimi, sanatı ve insanlığı ileriye taşıyacağınıza inancımız tamdır. Sizlerin, Zonguldak’ın ve ülkemizin geleceğinde önemli roller üstleneceğinize, aydınlık yarınlar için çalışacağınıza inanıyorum. Sizleri, bu anlamlı günde, başarılarınızdan dolayı kutluyor ve yeni yaşamınızda hepinize sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir gelecek diliyorum. Unutmayın ki, bizler her zaman burada, Zonguldak'taki evinizde sizleri desteklemek ve gururla anmak için varız.”

Üniversite birincisi, ikincisi ve üçüncüsü ile üniversite bünyesindeki 15 okulun birinci, ikinci ve üçüncü öğrencilerine ödül takdim edilen tören, mezun olan öğrencilerin kep atma coşkusuyla sona erdi.

Üniversite Kep

Üniversite Kep 1

Üniversite Kep 2

Üniversite Kep 3

Geleneksel rezalet yeniden başladı: İnsan sağlığı yok sayılıyor! Geleneksel rezalet yeniden başladı: İnsan sağlığı yok sayılıyor!

Kaynak: Haber Merkezi