Harun Akın'dan Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem'e ziyaret Harun Akın'dan Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem'e ziyaret

Cumhur İttifakı'nın Zonguldak Belediye Başkan Adayı Dr. Ömer Selim Alan, 11 yıl sonra belediye sinemasının yeni hali ile açılacağını ve bunun için büyük heyecan duyduğunu ifade etti. Diğer taraftan Acılık'ın çehresini değiştiren Elmas Park AVM'nin de 16 Mart Cumartesi günü açılacağını söyledi.

Başkan Alan, Elmas Park AVM ve Belediye Sineması ile ilgili şu açıklamayı yaptı:
"7 Mart'ta beklediğimiz belediye sinemasını on bir yıl üzerine açıyoruz. İnanın heyecanlıyız, demin içeride otururken arkadaşlar son görüntülerini attılar. Sizler de zaten ara sıra gidip bakıyorsunuz. Biz vatandaşlarımız için orayı hazırlıyoruz. Oranın bizim insanımız için ne kadar değerli olduğunu, maneviyatı olduğunu çok iyi bilenlerdeniz. 11 yıl sonra inşallah Zonguldak'ımız gene belediye sinemasına kavuşacak. Ama daha önce de söylediğim gibi sadece bir sinema salonu olmayacak. Devlet tiyatrolarımız da gelecek. Sunumlar yapacağız. Çok amaçlı bir salon olacak. Inşallah nikahlar yapılacak. Meclis toplantılarımızı yapacağız. Halkımızla iç içe beraber. Çok güzel bir hazırlık var. Gece gündüz arkadaşlarımız çalışıyor. Emeği geçiyor hepsinin. Hepsine teşekkür ediyoruz. Yedi Mart'ta inşallah halkımızla beraber güzel bir açılış yapacağız. 16 Mart'ta inşallah Elmas Park'ı açacağız. Arkadaşlarımız hazırlıklarını yapıyorlar. Dükkanlarını hazır hale getiriyorlar. 16 Mart Cumartesi günü de inşallah hep beraber Zonguldak'ın teknolojik anlamda, mimari anlamda, teknik anlamda ve depreme dayanıklılık anlamındaki en sağlam, en güçlü binasını 3 kat biliyorsunuz ticarethane, dört katta mesken olmak üzere Elmas Park Yaşam ve Alışveriş Merkezi'ni 16 Mart'ta gene inşallah hep beraber vatandaşlarımızla beraber açılışını yapacağız."

 

Muhabir: Öznur Güneş