Kozlu eski Belediye Başkanı merhum Hüdai Dömkeci’nin oğlu İnşaat Mühendisi Aytuğ Dökmeci, yaklaşan yerel seçimler öncesinde Kozlu Belediye Başkan aday adaylığı için Kdz. Ereğli Belediyesi’nde ki görevinden istifa etti.

İki otomobilin karıştığı kazada bir kişi yaralandı İki otomobilin karıştığı kazada bir kişi yaralandı

İstifasının ardından Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ile bir araya gelen Aytuğ Dökmeci: “Değerli Başkanım ile güncel konuları istişare ettikten sonra Kozlu Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için görevimden ayrılma dilekçemi sundum ve onayını aldım. Bu yolda yanımda olan ve olacak olan herkese sevgi ve saygılarımı sunarım. Güzel günler göreceğiz.” dedi.

Aytuğ Dökmeci’ye başarılar dileyen Belediye Başkanı Halil Posbıyık: “Değerli Dostum, Kozlu Belediyesi eski Başkanlarından Rahmetli Hüdai Dökmeci’nin oğlu belediyemiz inşaat mühendislerinden Altuğ Dökmeci, CHP’den Kozlu Belediye Başkanı Aday adaylığı gerekçesiyle istifasını verdiği için ziyaretime geldi. Çeşitli konularda sohbet ettik. Kendisini çıktığı bu yolda kutluyor çalışmalarında başarılar diliyorum. Hayırlı olsun.”

Kaynak: Haber Merkezi