Sıcaktan bunalanlara müjde: Yağmur geliyor Sıcaktan bunalanlara müjde: Yağmur geliyor

Danışma Kurulu'nda Divan Başkanlığı'nı; CHP'de uzun yıllar İlçe Başkanlığı ve il başkanlığı yapan Anadolu Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Başkanı Umut Başoğlu yürüttü.

Partililere önemli mesajlar veren Divan Başkanı Umut Başoğlu, şunları söyledi:
"Sevgili Cumhuriyet Halk Partililer, danışma kurulları öncesinde 31 Mart yerel seçimleri biliyorsunuz hep birlikte bir yerel seçimi geçirdik. Türkiye'nin geneline baktığımızda artık bizi umutlandıran, ileriye dönük, daha kararlı, daha ihtiyatlı ve daha sağlam adım yürüyüşün ilk adımlarını aslında 31 Mart'tan itibaren atmış olduk. Ve bu sorumlulukla bundan sonraki süreçte genel seçimlere giden bu süreçte birbirimize örgütlerimizle daha iyi birlik nasıl oluşturabiliriz? Örgütlerimizle kucaklaşmayı nasıl oluşturabiliriz ve bundan sonraki süreçte de genel seçimlere giderken topyekun mücadele ruhuyla nasıl hareket edebiliriz' şiarından danışma kurullarını gerçekleştiriyoruz. Ben bu kurullarımızın ülkemize, partimize, bölgemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum."

Alaborina Restoran'da yapılan CHP Merkez İlçe Danışma Kurulu'na; CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Milletvekili Eylem Ertuğ Ertuğrul, İl Başkanı Devrim Dural, Zonguldak Belediye Başkanı Tahsin Erdem, Belediye başkanları, ilçe başkanları, Belediye meclis üyeleri, il genel meclisi üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları katıldı.
Muhabir: Öznur Güneş