Çaycuma Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hayri Kandemir Anneler Günü nedeniyle çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. İlçe merkezi, belde, köy ve pazarlarda hem esnaflık yapan, hem annelik görevini yerine getiren

Ayşe Şen, Hanife Aydın, Yaşar Özdil, Yeşim Göktürk, Nazikar Üzümcü, Emine Muslukal, Gülser Odabaş, Nurdan Mangaltepe, Nimet Albayoğlu, Elif Akkuş, Pakize Özfındık, Semiha Aydın’ı ziyaret eden Başkan Kandemir ve Esnaf Odası Genel Sekreteri Reyhan Ünlütürk, plaket ve çiçek takdim ederek anneler gününü kutladı.

Yıllardır mesleklerini yaparak çocuklarını büyüten tüm kadın üyelerini tebrik eden Başkan Kandemir: “ Yağmur çamur demeden haftanın beş günü pazarlarda tezgah açan  hem kadın hem anne olan üyelerimizi ziyaret ettik. Annelik duyguları ile görevlerini en iyi yerine getirmeye çalışanlar aynı zamanda eşleri ile birlikte çalışan kadınlarımız ile kendi işyerlerini kurup  sanatlarını sürdüren anne olan üyelerimizi seçtik. Toplam 281  kadın üyemiz var. Her biri bizim için ayrı değerlidir. Hepsinin Anneler Günü’nü tebrik ediyoruz.  Biz onlardan enerji alıyoruz, bir nebze olsun onları mutlu edebildiysek odamız ve yönetim kurulu ve personelimiz adına keyif alıyoruz. Karşı tarafın bize  verdiği memnuniyet duygusu bizleri daha çok motive ediyor. Bu konuda destek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Eylül ayında kutlayacağımız Ahilik Haftası nedeni ile yine meslekte uzun yıllarını vermiş esnafımızı ziyaret edeceğiz.

Kadın üyelerimizi desteklemeye devam ediyoruz. Bu vesile ile  toplumun her kesiminde görev alan başarılı, fedakar annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ediyorum."dedi.

Kendilerini unutmayan Esnaf Odası Başkan ve yönetimine teşekkür eden kadın esnaf, işine sıkı sıkı sarılmaya devam ediyor.  

Mimar Sinan’ın kardeşleri geldi Mimar Sinan’ın kardeşleri geldi

1-472-353-254-155-116 (1)7-58-69-211-412-213-1

Muhabir: Yeliz Alagöz