Saltukova önceki Belediye Başkanlarından ve AK Parti  Belediye Başkan Adayı Adi Düzlü, Kronik Lenfositik Lösemi teşhisi nedeni ile tedavi görmeye  başladı.

Hastalığı ile ilgili bilgi veren Adil Düzlü: “Biraz dikkat, biraz da sağlık durumuma önem vererek 1,5 yıl önce yapılan tetkiklerde “Kronik Lenfositik Lösemi”  (KLL) teşhisi ile hastane takiplerim başladı. Geçen süre içinde hastalığımda bir ilerleme görülmedi ama tavsiye üzerine önerilen 6 kür kemoterapi almaya başladım.  Mayıs ayındaki ilk kürden sonra bu gün Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Hematoloji bölümünde 2. Kür başlandı. Sağlık durumum oldukça iyi ama kemoterapi sonrası kalabalık ortama girmemem gerektiğinden sosyal ilişkilerimi etkilemektedir. Bu sebeple tüm dost ve hemşehrilerimden anlayış bekliyorum.

Belediyeden uyarı: Tehlikeli! Belediyeden uyarı: Tehlikeli!

Hastalığımın en başta tespitini yapan Dr. Levent DEMİREL’e, Gazi Üniversitesi Radyoloji Ana Bilim Dalı Hocası Doc. Dr. Halit Nahit ŞENDUR’a, Kulak Burun Boğaz ABD hocası Prof. Dr. Mehmet Düzlü’ye Hacettepe Üniversitesi Hocaları Prof. Dr. Enver Atalar’a, Hematoloji bölümü hocası Prof. Dr. Yahya BÜYÜKAŞIK’a, Ankara Üniversitesi hocası Prof. Dr. Muhit ÖZCAN’a ve tedavi uygulamada her türlü emeği geçen güler yüzlü Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Ayaktan Tedavi Servisi Hemşirelerine, teşhis ve tedavi sürecinde her zaman yanımda olan değerli arkadaşım Sezgin ÖZDEMİR’e, Özel Level Hastanesi Uzm. Dr. Yücel ALAGÖZ’e ve Uzm. Dr. Okan BİÇGI’ya teşekkür ediyorum. Herkese sağlık ve mutluluk dolu günler dilerim”dedi.

Pusula Gazetesi Adil Düzlü'ye acil şifalar diler.

Muhabir: Yeliz Alagöz