AK Parti Heyeti Tepebaşı Mahallesi'nde: Dr. Ömer Selim Alan'a yoğun ilgi AK Parti Heyeti Tepebaşı Mahallesi'nde: Dr. Ömer Selim Alan'a yoğun ilgi

Asfalt sermenin 2-3 gün içinde tamamlanacağını belirten Belediye Başkanı Alan, önümüzdeki hafta içinde asfaltın trafiğe açılacağını söyledi.
Başkan Alan, sıcak asfalttan önce 15 gün zemin hazırlama çalışması yaptıklarını belirterek şunları söyledi: "15 günden beri altyapısının hazırlığını yapıyoruz. Fırtına ile beraber zemin iyileştirmesi biraz sancılı. Arkadaşlarımız şu an asfalt serimine başladılar. İnşallah bir sıkıntı yaşamadan 2-3 gün içinde bitirip önümüzdeki hafta açmayı düşünüyoruz. Yani ne kadar erken açarsak o kadar iyi hem vatandaşımız rahat edecek. Hem de biz rahat edeceğiz. Ama dediğim gibi o bölge biliyorsunuz; bir 15-20 gün bekledik. Zemin yumuşak olduğu için iyice otursun diye ancak o arada da ne yazık ki aşırı yağış aldığı için biraz beklemek zorunda kaldık. İnşallah sıkıntı olmayacak. En azından Acılık-Soğuksu aksındaki trafiği rahatlatmış oluruz diye düşünüyoruz. Haftaya inşallah açmayı planlıyoruz."


Kaynak: Öznur Güneş