Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Zonguldak’a yeni bir futbol sahası kazandırıyor. Elvanpazarcık Beldesi’nde yapımı planlanan ve tüm ihaleleri gerçekleşen Futbol Sahası’nın yapımına başlandı, ilk kazma vuruldu.

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig’de mücadele eden Elvanpazarcıkspor Kulübü başta olmak üzere yöre gençlerine hizmet edecek olan yeni Futbol Sahası’nın yapımının başlanması beldede büyük bir sevinç yaşattı.

6 AY İÇİNDE TAMAMLANACAK
Saha yapımı için sahayı teslim alan yüklenici firma çalışmalara hızlı şekilde başlarken, tesislerin 6 ay içinde tamamlanacağı belirtildi.

Elvanpazarcık Sahası’nın zemini ve tel örgüleri, soyunma odaları, aydınlatma işlemleri dahil en kısa sürede tamamlanıp hizmete girecek.

HAKAN YÜKSEL’E ELVANPAZARCIK’TAN TEŞEKKÜR

Sahanın başlanmasının ardından Elvanpazarcıkspor, Gençlik ve Spor  İl Müdürü Hakan Yüksel ve emeği geçenlere teşekkür edildi.

Yapılan açıklama şöyle: “Futbol Sahamız yapılmaya başlandı. Bu süreçte hizmetlerini, desteğini, emeğini esirgemeyen Zonguldak Gençlik ve Spor İl müdürümüz Sayın Hakan Yüksel’e teşekkür eder ve beldemize hayırlı olmasını dileriz”

(Haber: Ender Yüksel)

c056aebe-5441-4ef6-9d44-12ddcc63acdef188a1e6-783e-4972-a43d-9108b36bb048

Editör: Ender Yüksel