Çaycuma Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, Gürcistan yolcusu Çaycuma Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, Gürcistan yolcusu

Geçtiğimiz Cumartesi gerçekleştirilen CHP Çaycuma Kadın Kolları Başkanlığı seçimleri tartışmalı başlamış, seçim sonrası pek çok eleştiri ve açıklama yapılmıştı. Yaşanan süreçte seçime müdahil olmadığı halde adının karıştığını belirten CHP Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Ali Murat Kardaş açıklama yaparak: “İyiler mutlaka kazanır”dedi.

Ali Murat Kardaş’ın açıklaması şöyle: “01.06.2024 tarihinde yapılan Çaycuma Kadın Kolları Kongresinde yaşanan olaylar, entrikalar üzerinden basın yoluyla adeta top atışına maruz kaldık. Şahsım olarak tarafsız kalmak adına kadın kolları üyesi annemi bile oy kullanmak adına davet etmezken, seçime müdahil olduğum yönde ortaya atılan iddialar tümüyle yalan ve iftiradır. Bir haftadır basın yoluyla ismimi kötülemeye çalışan ekibin derdinin haset olduğunu da biliyoruz.30 yaşında bu koltuğa oturmuş olmamızın verdiği rahatsızlık etkili olacak ki bu denli aşağılık saldırılara başvurdular. Ama unutulmasın ,15 yaşımdan beri hizmet ettiğim partimi, onların kirli emellerine alet ettirmeyeceğim”

Kaynak: BÜLTEN